EMFARM s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47451947
DIČ: 2023923715
IČ DPH: SK2023923715
Humenský Rokytov 30, Rokytov pri Humennom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Humenský Rokytov 30, Rokytov pri Humennom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.42
Dátum vzniku: 1. 11. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2021
Spisová značka: Sro/29208/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Matúš Emmel od 1. 11. 2013
    konateľspoločník
  • Milan Emmel od 1. 11. 2013
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť EMFARM s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 7 % na 16,5 tis. € a tržby jej klesli o 26 % na 29,9 tis. €.

29,9 tis. €
Tržby
16,5 tis. €
Zisk
275,0 tis. €
Celkové výnosy
433,9 tis. €
Aktíva
178,7 tis. €
Vlastné imanie
59 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 35,1 tis., 2022 12,7 tis., 2023 5,6 tis., 2024 17,7 tis., 2025 16,5 tis.202135,1 tis.202212,7 tis.20235,6 tis.202417,7 tis.202516,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 15,0 tis., 2022 9,3 tis., 2023 2,5 tis., 2024 40,2 tis., 2025 29,9 tis.202115,0 tis.20229,3 tis.20232,5 tis.202440,2 tis.202529,9 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 99,1 tis., 2022 102,4 tis., 2023 129,8 tis., 2024 215,4 tis., 2025 275,0 tis.202199,1 tis.2022102,4 tis.2023129,8 tis.2024215,4 tis.2025275,0 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 9,3 tis., 2022 3,4 tis., 2023 1,5 tis., 2024 4,7 tis., 2025 4,4 tis.20219,3 tis.20223,4 tis.20231,5 tis.20244,7 tis.20254,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 29,9 tis. € 16,5 tis. €
2024 40,2 tis. € 17,7 tis. €
2023 2,5 tis. € 5,6 tis. €
2022 9,3 tis. € 12,7 tis. €
2021 15,0 tis. € 35,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie178,7 tis. €
  • Záväzky255,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EMFARM s.r.o. v konkurze?

EMFARM s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EMFARM s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala EMFARM s.r.o. tržby 29,9 tis. €.

Je firma EMFARM s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 EMFARM s.r.o. dosiahla zisk 16,5 tis. €.

Je EMFARM s.r.o. platiteľom DPH?

EMFARM s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma EMFARM s.r.o. sídli?

EMFARM s.r.o. má sídlo na adrese Humenský Rokytov 30, Rokytov pri Humennom, 067 13.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026