Martel Bojnice s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47449527
DIČ: 2023880067
IČ DPH: SK2023880067
Kukučínova 839/11, Bojnice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kukučínova 839/11, Bojnice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 5. 10. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 23. 1. 2014
Spisová značka: Sro/29050/R
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jana Mečiarová od 1. 4. 2026
    konateľspoločník
  • Martin Mečiar od 5. 10. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Martel Bojnice s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 21 % na 42,2 tis. € a tržby jej klesli o 11 % na 137,0 tis. €.

137,0 tis. €
Tržby
42,2 tis. €
Zisk
137,0 tis. €
Celkové výnosy
512,3 tis. €
Aktíva
508,3 tis. €
Vlastné imanie
1 %
Celková zadlženosť
46,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 63,7 tis., 2022 34,2 tis., 2023 26,2 tis., 2024 34,9 tis., 2025 42,2 tis.202163,7 tis.202234,2 tis.202326,2 tis.202434,9 tis.202542,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 208,8 tis., 2022 197,0 tis., 2023 134,0 tis., 2024 154,6 tis., 2025 137,0 tis.2021208,8 tis.2022197,0 tis.2023134,0 tis.2024154,6 tis.2025137,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 137,0 tis. € 42,2 tis. €
2024 154,6 tis. € 34,9 tis. €
2023 134,0 tis. € 26,2 tis. €
2022 197,0 tis. € 34,2 tis. €
2021 208,8 tis. € 63,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok5,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky495,4 tis. €
  • Finančné účty11,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku3,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov457,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie42,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky191 €
  • Krátkodobé záväzky3,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Martel Bojnice s.r.o. v konkurze?

Martel Bojnice s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Martel Bojnice s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Martel Bojnice s.r.o. tržby 137,0 tis. €.

Je firma Martel Bojnice s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Martel Bojnice s.r.o. dosiahla zisk 42,2 tis. €.

Je Martel Bojnice s.r.o. platiteľom DPH?

Martel Bojnice s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Martel Bojnice s.r.o. sídli?

Martel Bojnice s.r.o. má sídlo na adrese Kukučínova 839/11, Bojnice, 972 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026