Action Logistics Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47447664
DIČ: 2023888471
IČ DPH: SK2023888471
Karadžičova 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karadžičova 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Skladové hospodárstvo a pomocné činnosti v doprave 52.10
Dátum vzniku: 2. 10. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2018
Spisová značka: Sro/135116/B
Predmet podnikania (výber): Reklamné a marketingové služby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jens Burgers od 14. 3. 2022
    konateľ
  • Action Holding B.V. od 1. 7. 2021
    spoločník
  • Action OG Distributie B.V. od 1. 7. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Action Logistics Slovakia s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 18 % na 585,3 tis. € a tržby jej ostali na 28,5 mil. €.

28,5 mil. €
Tržby
585,3 tis. €
Zisk
29,5 mil. €
Celkové výnosy
29,5 mil. €
Aktíva
7,9 mil. €
Vlastné imanie
73 %
Celková zadlženosť
10,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −28,7 tis., 2022 695,4 tis., 2023 687,3 tis., 2024 710,6 tis., 2025 585,3 tis.2021−28,7 tis.2022695,4 tis.2023687,3 tis.2024710,6 tis.2025585,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 7,7 mil., 2022 18,7 mil., 2023 26,6 mil., 2024 28,5 mil., 2025 28,5 mil.20217,7 mil.202218,7 mil.202326,6 mil.202428,5 mil.202528,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 28,5 mil. € 585,3 tis. €
2024 28,5 mil. € 710,6 tis. €
2023 26,6 mil. € 687,3 tis. €
2022 18,7 mil. € 695,4 tis. €
2021 7,7 mil. € -28,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok501,7 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok8,7 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky545,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky19,1 mil. €
  • Finančné účty493 €
  • Časové rozlíšenie577,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy5,0 mil. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,3 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie585,3 tis. €
  • Rezervy2,3 mil. €
  • Dlhodobé záväzky14,6 mil. €
  • Krátkodobé záväzky2,3 mil. €
  • Bankové úvery1,7 mil. €
  • Časové rozlíšenie729,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Action Logistics Slovakia s.r.o. v konkurze?

Action Logistics Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Action Logistics Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Action Logistics Slovakia s.r.o. tržby 28,5 mil. €.

Je firma Action Logistics Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Action Logistics Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 585,3 tis. €.

Je Action Logistics Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

Action Logistics Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Action Logistics Slovakia s.r.o. sídli?

Action Logistics Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Karadžičova 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026