MK Finance s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47447401
DIČ: 2023897260
IČ DPH: SK2023897260
Tylova 15, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tylova 15, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 16. 10. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 1. 2014
Spisová značka: Sro/93229/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Alexandra Kubáni od 16. 10. 2013
    konateľspoločník
  • Mgr. Martin Kubáni od 15. 3. 2021
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MK Finance s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 66 % na 6,1 tis. € a tržby jej narástli o 36 % na 191,9 tis. €.

191,9 tis. €
Tržby
6,1 tis. €
Strata
192,0 tis. €
Celkové výnosy
96,8 tis. €
Aktíva
16,3 tis. €
Vlastné imanie
83 %
Celková zadlženosť
25,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 19,6 tis., 2022 6,4 tis., 2023 −5,6 tis., 2024 −18,1 tis., 2025 −6,1 tis.202119,6 tis.20226,4 tis.2023−5,6 tis.2024−18,1 tis.2025−6,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 164,2 tis., 2022 179,8 tis., 2023 126,5 tis., 2024 141,4 tis., 2025 191,9 tis.2021164,2 tis.2022179,8 tis.2023126,5 tis.2024141,4 tis.2025191,9 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 192,3 tis., 2022 187,9 tis., 2023 126,5 tis., 2024 141,4 tis., 2025 192,0 tis.2021192,3 tis.2022187,9 tis.2023126,5 tis.2024141,4 tis.2025192,0 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 5,6 tis., 2022 2,4 tis., 2023 0, 2024 960, 2025 96020215,6 tis.20222,4 tis.2023020249602025960
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 191,9 tis. € -6,1 tis. €
2024 141,4 tis. € -18,1 tis. €
2023 126,5 tis. € -5,6 tis. €
2022 179,8 tis. € 6,4 tis. €
2021 164,2 tis. € 19,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok74,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky11,0 tis. €
  • Finančné účty11,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov16,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-6,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky45,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky35,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MK Finance s.r.o. v konkurze?

MK Finance s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MK Finance s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MK Finance s.r.o. tržby 191,9 tis. €.

Je firma MK Finance s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MK Finance s.r.o. vykázala stratu 6,1 tis. €.

Je MK Finance s.r.o. platiteľom DPH?

MK Finance s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MK Finance s.r.o. sídli?

MK Finance s.r.o. má sídlo na adrese Tylova 15, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026