EN-SLOVAKIA s.r.o.
Základné údaje
Osoby vo vedení a vlastníctve
-
Lubomír Melničák od 10. 2. 2020konateľ
-
Vladimír Němeček od 12. 10. 2013spoločníkPodiel: 100 % Vklad: 5 000 €
Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.
Kľúčové údaje za rok 2017
Spoločnosť EN-SLOVAKIA s.r.o. v roku 2017 znížila stratu o 12 % na 15,4 tis. €.
Hospodárske výsledky
| Rok | Tržby | Výsledok hospodárenia |
|---|---|---|
| 2017 | 0 € | -15,4 tis. € |
| 2016 | — | -17,5 tis. € |
| 2015 | 2,1 tis. € | -2,5 tis. € |
| 2014 | 59,1 tis. € | 1,1 tis. € |
Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.
Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.
Štruktúra majetku a zdrojov 2017
Aktíva
- Dlhodobý hmotný majetok18,6 tis. €
- Dlhodobý finančný majetok34,0 tis. €
- Krátkodobé pohľadávky185 €
- Finančné účty58,9 tis. €
Pasíva
- Vlastné imanie-20,8 tis. €
- Záväzky132,6 tis. €
Finančné ukazovatele
| 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|
| Návratnosť aktív (ROA) | −13,8 % | — | — | — |
| Celková zadlženosť | 118,6 % | 104,4 % | 78,0 % | 73,2 % |
| Daň z príjmov | 960 € | — | — | — |
Návratnosť a marže z výsledku hospodárenia po zdanení; celková zadlženosť = záväzky / aktíva. Pri zápornom vlastnom imaní sa ROE nepočíta.
Účtovné závierky
Súvaha a výkaz ziskov a strát po riadkoch tak, ako ich firma podala do Registra účtovných závierok. Zobrazené sú vyplnené riadky; sumy v celých eurách.
Súvaha — aktíva Úč POD · 2017
| Riadok | 2017 | |
|---|---|---|
| 001 | Spolu majetok | 111 753 € |
| 002 A. | Neobežný majetok | 52 647 € |
| 011 A.II. | Dlhodobý hmotný majetok súčet | 18 647 € |
| 014 3. | Samostatné hnuteľné veci a súbory hnuteľných vecí | 18 647 € |
| 021 A.III. | Dlhodobý finančný majetok súčet | 34 000 € |
| 027 6. | Ostatné pôžičky | 34 000 € |
| 033 B. | Obežný majetok | 59 106 € |
| 053 B.III. | Krátkodobé pohľadávky súčet | 185 € |
| 063 7. | Daňové pohľadávky a dotácie | 185 € |
| 071 B.V. | Finančné účty | 58 921 € |
| 072 B.V.1. | Peniaze | 58 921 € |
Súvaha — pasíva Úč POD · 2017
| Riadok | 2017 | |
|---|---|---|
| 079 | Spolu vlastné imanie a záväzky | 111 753 € |
| 080 A. | Vlastné imanie | −20 821 € |
| 081 A.I. | Základné imanie súčet | 5 000 € |
| 082 A.I.1. | Základné imanie | 5 000 € |
| 087 A.IV. | Zákonné rezervné fondy | 424 € |
| 088 A.IV.1. | Zákonný rezervný fond a nedeliteľný fond | 424 € |
| 097 A.VII. | Výsledok hospodárenia minulých rokov | −10 838 € |
| 098 A.VII.1. | Nerozdelený zisk minulých rokov | 9 165 € |
| 099 2. | Neuhradená strata minulých rokov | −20 003 € |
| 100 A.VIII. | Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení | −15 407 € |
| 101 B. | Záväzky | 132 574 € |
| 102 B.I. | Dlhodobé záväzky súčet | 23 473 € |
| 110 5. | Ostatné dlhodobé záväzky | 23 473 € |
| 122 B.IV. | Krátkodobé záväzky súčet | 58 923 € |
| 123 B.IV.1. | Záväzky z obchodného styku súčet | 39 258 € |
| 126 1.c. | Ostatné záväzky z obchodného styku | 39 258 € |
| 130 5. | Záväzky voči spoločníkom a združeniu | 17 745 € |
| 133 8. | Daňové záväzky a dotácie | 1 920 € |
| 136 B.V. | Krátkodobé rezervy | 130 € |
| 137 B.V.1. | Zákonné rezervy | 130 € |
| 139 B.VI. | Bežné bankové úvery | 48 € |
| 140 B.VII. | Krátkodobé finančné výpomoci | 50 000 € |
Výkaz ziskov a strát Úč POD · 2017
| Riadok | 2017 | |
|---|---|---|
| 010 | Náklady na hospodársku činnosť spolu | 14 352 € |
| 012 B. | Spotreba materiálu, energie a ostatných neskladovateľných dodávok | 570 € |
| 014 D. | Služby | 3 027 € |
| 020 F. | Dane a poplatky | 111 € |
| 021 G. | Odpisy a opravné položky k dlhodobému nehmotnému majetku a dlhodobému hmotnému majetku | 8 289 € |
| 022 G.1. | Odpisy dlhodobého nehmotného majetku a dlhodobého hmotného majetku | 8 289 € |
| 026 J. | Ostatné náklady na hospodársku činnosť | 2 355 € |
| 027 | Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | −14 352 € |
| 028 | Pridaná hodnota | −3 597 € |
| 045 | Náklady na finančnú činnosť spolu | 95 € |
| 049 N. | Nákladové úroky | 3 € |
| 051 2. | Ostatné nákladové úroky | 3 € |
| 054 Q. | Ostatné náklady na finančnú činnosť | 92 € |
| 055 | Výsledok hospodárenia z finančnej činnosti | −95 € |
| 056 | Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie pred zdanením | −14 447 € |
| 057 R. | Daň z príjmov | 960 € |
| 058 R.1. | Daň z príjmov splatná | 960 € |
| 061 | Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení | −15 407 € |
Riadky závierky zatiaľ nemáme načítané za roky: 2016, 2015, 2014 — sú v origináli nižšie.
Originály v Registri účtovných závierok
Dôležité udalosti
-
NIEKonkurzy a reštrukturalizácieprebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
-
ÁNODlhy a nedoplatkyzoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
-
ÁNOPohľadávky štátuCentrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
História z obchodného registra
Osoby, ktoré už vo vedení ani vo vlastníctve nie sú
- Jozef Koňakkonateľ6. 11. 2015 – 17. 3. 2020
- Jaroslav Míšekkonateľ12. 10. 2013 – 11. 11. 2015
Due diligence skóre firmy — v plnom reporte
Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.
V plnom reporte k tejto firme
Máte účet? Prihlásiť sa
Časté otázky
Je firma EN-SLOVAKIA s.r.o. v konkurze?
EN-SLOVAKIA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.
Je firma EN-SLOVAKIA s.r.o. v zisku?
Podľa účtovnej závierky za rok 2017 EN-SLOVAKIA s.r.o. vykázala stratu 15,4 tis. €.
Kde firma EN-SLOVAKIA s.r.o. sídli?
EN-SLOVAKIA s.r.o. má sídlo na adrese Meňhartka 601/6, Skalica, 909 01.
Zdroje údajov
- Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 24. 10. 2026 · originál ↗
- Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 24. 10. 2026
- Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 24. 10. 2026
- DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 24. 10. 2026
- DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 21. 10. 2026
- Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 22. 10. 2026