SM Bouw s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47442808
DIČ: 2023885798
IČ DPH: SK2023885798
Trieda KVP 1, Košice - mestská časť Sídlisko KVP

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Trieda KVP 1, Košice - mestská časť Sídlisko KVP Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.39
Dátum vzniku: 4. 10. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 26. 5. 2017
Spisová značka: Sro/33626/V
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Lenka Timková od 1. 5. 2017
    konateľ
  • Štefan Medvec od 1. 5. 2017
    konateľ
  • Emília Medvecová od 19. 10. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SM Bouw s. r. o. v roku 2025 dosiahla zisk 16,5 tis. € a tržby dosiahli 284,6 tis. €.

284,6 tis. €
Tržby
16,5 tis. €
Zisk
329,5 tis. €
Celkové výnosy
705,2 tis. €
Aktíva
171,9 tis. €
Vlastné imanie
76 %
Celková zadlženosť
−1,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 750, 2021 250, 2022 7,9 tis., 2023 568, 2025 16,5 tis.2020750202125020227,9 tis.2023568202516,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 113,5 tis., 2021 273,3 tis., 2022 1,3 mil., 2023 1,5 mil., 2025 284,6 tis.2020113,5 tis.2021273,3 tis.20221,3 mil.20231,5 mil.2025284,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 284,6 tis. € 16,5 tis. €
2023 1,5 mil. € 568 €
2022 1,3 mil. € 7,9 tis. €
2021 273,3 tis. € 250 €
2020 113,5 tis. € 750 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok4,7 tis. €
  • Zásoby48,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky643,8 tis. €
  • Finančné účty2,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie5,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov150,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie16,5 tis. €
  • Rezervy125 €
  • Dlhodobé záväzky96 €
  • Krátkodobé záväzky405,7 tis. €
  • Bankové úvery124,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SM Bouw s. r. o. v konkurze?

SM Bouw s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SM Bouw s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SM Bouw s. r. o. tržby 284,6 tis. €.

Je firma SM Bouw s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SM Bouw s. r. o. dosiahla zisk 16,5 tis. €.

Je SM Bouw s. r. o. platiteľom DPH?

SM Bouw s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SM Bouw s. r. o. sídli?

SM Bouw s. r. o. má sídlo na adrese Trieda KVP 1, Košice - mestská časť Sídlisko KVP, 040 23.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026