METALGAL, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47437243
DIČ: 2023864920
IČ DPH: SK2023864920
Štiavnička

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štiavnička Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 24. 9. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 6. 11. 2013
Spisová značka: Sro/60160/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby; Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Vladimír Bartánus od 20. 10. 2015
    konateľspoločník
  • Peter Lenk od 24. 9. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť METALGAL, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 598 € a tržby jej klesli o 14 % na 109,2 tis. €.

109,2 tis. €
Tržby
598 €
Strata
137,5 tis. €
Aktíva
9,4 tis. €
Vlastné imanie
93 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,4 tis., 2022 18,5 tis., 2023 32,1 tis., 2024 23,3 tis., 2025 −598202111,4 tis.202218,5 tis.202332,1 tis.202423,3 tis.2025−598
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 77,5 tis., 2022 100,6 tis., 2023 119,8 tis., 2024 127,7 tis., 2025 109,2 tis.202177,5 tis.2022100,6 tis.2023119,8 tis.2024127,7 tis.2025109,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 109,2 tis. € -598 €
2024 127,7 tis. € 23,3 tis. €
2023 119,8 tis. € 32,1 tis. €
2022 100,6 tis. € 18,5 tis. €
2021 77,5 tis. € 11,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie9,4 tis. €
  • Záväzky128,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma METALGAL, s. r. o. v konkurze?

METALGAL, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma METALGAL, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala METALGAL, s. r. o. tržby 109,2 tis. €.

Je firma METALGAL, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 METALGAL, s. r. o. vykázala stratu 598 €.

Je METALGAL, s. r. o. platiteľom DPH?

METALGAL, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma METALGAL, s. r. o. sídli?

METALGAL, s. r. o. má sídlo na adrese Štiavnička, 034 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026