VARO holding, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47429178
DIČ: 2023868011
IČ DPH: SK2023868011
Valaská Dubová 301, Valaská Dubová

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Valaská Dubová 301, Valaská Dubová Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.17
Dátum vzniku: 26. 9. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2022
Spisová značka: Sro/60217/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jaroslav Gajdoš od 11. 11. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VARO holding, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 1,8 tis. € a tržby jej narástli o 28 % na 360,6 tis. €.

360,6 tis. €
Tržby
1,8 tis. €
Strata
370,3 tis. €
Celkové výnosy
39,5 tis. €
Aktíva
-5 €
Vlastné imanie
100 %
Celková zadlženosť
33,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −8,2 tis., 2022 435, 2023 240, 2024 826, 2025 −1,8 tis.2021−8,2 tis.2022435202324020248262025−1,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 159,5 tis., 2023 228,6 tis., 2024 281,8 tis., 2025 360,6 tis.2021–2022159,5 tis.2023228,6 tis.2024281,8 tis.2025360,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 360,6 tis. € -1,8 tis. €
2024 281,8 tis. € 826 €
2023 228,6 tis. € 240 €
2022 159,5 tis. € 435 €
2021 — -8,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok9,7 tis. €
  • Zásoby3,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky7,5 tis. €
  • Finančné účty18,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku67 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-3,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-1,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky12,9 tis. €
  • Bankové úvery26,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VARO holding, s. r. o. v konkurze?

VARO holding, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VARO holding, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VARO holding, s. r. o. tržby 360,6 tis. €.

Je firma VARO holding, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VARO holding, s. r. o. vykázala stratu 1,8 tis. €.

Je VARO holding, s. r. o. platiteľom DPH?

VARO holding, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VARO holding, s. r. o. sídli?

VARO holding, s. r. o. má sídlo na adrese Valaská Dubová 301, Valaská Dubová, 034 96.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026