complet IPR s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47429135
DIČ: 2023864458
IČ DPH: SK2023864458
Ota Holúska 9094/3D, Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ota Holúska 9094/3D, Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Prenájom a lízing 77.11
Dátum vzniku: 27. 9. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2014
Spisová značka: Sro/92367/B
Predmet podnikania (výber): Počítačové služby; Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Vedenie účtovníctva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Veronika Srogončíková od 1. 10. 2024
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť complet IPR s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 4,9 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 102,3 tis. €.

102,3 tis. €
Tržby
4,9 tis. €
Strata
119,9 tis. €
Aktíva
93,3 tis. €
Vlastné imanie
22 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,8 tis., 2022 −3,6 tis., 2023 7,5 tis., 2024 21,1 tis., 2025 −4,9 tis.20213,8 tis.2022−3,6 tis.20237,5 tis.202421,1 tis.2025−4,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 187,2 tis., 2022 133,9 tis., 2023 100,4 tis., 2024 97,8 tis., 2025 102,3 tis.2021187,2 tis.2022133,9 tis.2023100,4 tis.202497,8 tis.2025102,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 102,3 tis. € -4,9 tis. €
2024 97,8 tis. € 21,1 tis. €
2023 100,4 tis. € 7,5 tis. €
2022 133,9 tis. € -3,6 tis. €
2021 187,2 tis. € 3,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie93,3 tis. €
  • Záväzky26,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma complet IPR s. r. o. v konkurze?

complet IPR s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma complet IPR s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala complet IPR s. r. o. tržby 102,3 tis. €.

Je firma complet IPR s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 complet IPR s. r. o. vykázala stratu 4,9 tis. €.

Je complet IPR s. r. o. platiteľom DPH?

complet IPR s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma complet IPR s. r. o. sídli?

complet IPR s. r. o. má sídlo na adrese Ota Holúska 9094/3D, Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica, 841 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026