MaVo team s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47428163
DIČ: 2023858573
IČ DPH: SK2023858573
Bernolákova 681/11, Martin

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bernolákova 681/11, Martin Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 24. 9. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 10. 2017
Spisová značka: Sro/60165/L
Predmet podnikania (výber): Prípravné práce k realizácii stavby; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marián Volna od 24. 9. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MaVo team s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 101 € a tržby jej klesli o 27 % na 51,5 tis. €.

51,5 tis. €
Tržby
101 €
Strata
52,4 tis. €
Celkové výnosy
80,7 tis. €
Aktíva
21,9 tis. €
Vlastné imanie
73 %
Celková zadlženosť
12,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 505, 2022 483, 2023 552, 2024 3,8 tis., 2025 −10120215052022483202355220243,8 tis.2025−101
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 47,5 tis., 2022 61,8 tis., 2023 46,1 tis., 2024 70,3 tis., 2025 51,5 tis.202147,5 tis.202261,8 tis.202346,1 tis.202470,3 tis.202551,5 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 52,2 tis., 2022 62,0 tis., 2023 46,2 tis., 2024 73,5 tis., 2025 52,4 tis.202152,2 tis.202262,0 tis.202346,2 tis.202473,5 tis.202552,4 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 134, 2022 129, 2023 97, 2024 1,0 tis., 2025 9602021134202212920239720241,0 tis.2025960
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 51,5 tis. € -101 €
2024 70,3 tis. € 3,8 tis. €
2023 46,1 tis. € 552 €
2022 61,8 tis. € 483 €
2021 47,5 tis. € 505 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok50,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky15,5 tis. €
  • Finančné účty14,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov16,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-101 €
  • Krátkodobé záväzky58,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MaVo team s. r. o. v konkurze?

MaVo team s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MaVo team s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MaVo team s. r. o. tržby 51,5 tis. €.

Je firma MaVo team s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MaVo team s. r. o. vykázala stratu 101 €.

Je MaVo team s. r. o. platiteľom DPH?

MaVo team s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MaVo team s. r. o. sídli?

MaVo team s. r. o. má sídlo na adrese Bernolákova 681/11, Martin, 036 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026