UNICO EU, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47418401
DIČ: 2023856714
IČ DPH: SK2023856714
Pestovateľská 134/2, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pestovateľská 134/2, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.35
Dátum vzniku: 19. 9. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 27. 11. 2013
Spisová značka: Sro/92096/B
Predmet podnikania (výber): poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky maj…; sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez ve…; finančný leasing …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Andrej Kukla od 5. 3. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť UNICO EU, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 181 % na 289,8 tis. € a tržby jej narástli o 203 % na 20,7 mil. €.

20,7 mil. €
Tržby
289,8 tis. €
Zisk
21,2 mil. €
Celkové výnosy
5,3 mil. €
Aktíva
533,2 tis. €
Vlastné imanie
90 %
Celková zadlženosť
51,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,4 tis., 2022 2,4 tis., 2023 29,3 tis., 2024 103,1 tis., 2025 289,8 tis.20211,4 tis.20222,4 tis.202329,3 tis.2024103,1 tis.2025289,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 821,1 tis., 2022 1,4 mil., 2023 1,6 mil., 2024 6,8 mil., 2025 20,7 mil.2021821,1 tis.20221,4 mil.20231,6 mil.20246,8 mil.202520,7 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 864,2 tis., 2022 1,4 mil., 2023 1,6 mil., 2024 6,9 mil., 2025 21,2 mil.2021864,2 tis.20221,4 mil.20231,6 mil.20246,9 mil.202521,2 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 492, 2022 4,2 tis., 2023 16,1 tis., 2024 37,6 tis., 2025 97,3 tis.202149220224,2 tis.202316,1 tis.202437,6 tis.202597,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 20,7 mil. € 289,8 tis. €
2024 6,8 mil. € 103,1 tis. €
2023 1,6 mil. € 29,3 tis. €
2022 1,4 mil. € 2,4 tis. €
2021 821,1 tis. € 1,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie533,2 tis. €
  • Záväzky4,8 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma UNICO EU, s. r. o. v konkurze?

UNICO EU, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma UNICO EU, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala UNICO EU, s. r. o. tržby 20,7 mil. €.

Je firma UNICO EU, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 UNICO EU, s. r. o. dosiahla zisk 289,8 tis. €.

Je UNICO EU, s. r. o. platiteľom DPH?

UNICO EU, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma UNICO EU, s. r. o. sídli?

UNICO EU, s. r. o. má sídlo na adrese Pestovateľská 134/2, Bratislava, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026