Luchan s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47416904
DIČ: 2023893487
IČ DPH: SK2023893487
Bojnická 20, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bojnická 20, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 26. 9. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2015
Spisová značka: Sro/92144/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Prenájom hnuteľných vecí; Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Juraj Luchan od 18. 7. 2014
    konateľspoločník
  • Liviya Luchan od 12. 2. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Luchan s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 19 % na 2,8 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 452,0 tis. €.

452,0 tis. €
Tržby
2,8 tis. €
Zisk
487,3 tis. €
Celkové výnosy
247,8 tis. €
Aktíva
76,9 tis. €
Vlastné imanie
69 %
Celková zadlženosť
14,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,2 tis., 2022 5,2 tis., 2023 3,5 tis., 2024 2,3 tis., 2025 2,8 tis.202110,2 tis.20225,2 tis.20233,5 tis.20242,3 tis.20252,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 421,5 tis., 2022 385,8 tis., 2023 387,5 tis., 2024 443,9 tis., 2025 452,0 tis.2021421,5 tis.2022385,8 tis.2023387,5 tis.2024443,9 tis.2025452,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 452,0 tis. € 2,8 tis. €
2024 443,9 tis. € 2,3 tis. €
2023 387,5 tis. € 3,5 tis. €
2022 385,8 tis. € 5,2 tis. €
2021 421,5 tis. € 10,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok130,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky90,9 tis. €
  • Finančné účty26,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy15,3 tis. €
  • Fondy zo zisku6,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov47,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky72,5 tis. €
  • Bankové úvery98,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Luchan s.r.o. v konkurze?

Luchan s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Luchan s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Luchan s.r.o. tržby 452,0 tis. €.

Je firma Luchan s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Luchan s.r.o. dosiahla zisk 2,8 tis. €.

Je Luchan s.r.o. platiteľom DPH?

Luchan s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Luchan s.r.o. sídli?

Luchan s.r.o. má sídlo na adrese Bojnická 20, Bratislava - mestská časť Rača, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026