ewa account s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47414308
DIČ: 2023862687
IČ DPH: SK2023862687
Ulica Karola Duchoňa 2429/2, Galanta

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ulica Karola Duchoňa 2429/2, Galanta Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Iná výroba 32.13
Dátum vzniku: 20. 9. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2018
Spisová značka: Sro/32584/T
Predmet podnikania (výber): výroba bižutérie a suvenírov; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Eva Tomačeková od 20. 9. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ewa account s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 25 % na 17,2 tis. € a tržby jej klesli o 11 % na 29,2 tis. €.

29,2 tis. €
Tržby
17,2 tis. €
Zisk
30,7 tis. €
Aktíva
22,9 tis. €
Vlastné imanie
25 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,7 tis., 2022 3,2 tis., 2023 9,4 tis., 2024 13,7 tis., 2025 17,2 tis.20212,7 tis.20223,2 tis.20239,4 tis.202413,7 tis.202517,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 52,9 tis., 2022 52,5 tis., 2023 39,6 tis., 2024 32,9 tis., 2025 29,2 tis.202152,9 tis.202252,5 tis.202339,6 tis.202432,9 tis.202529,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 29,2 tis. € 17,2 tis. €
2024 32,9 tis. € 13,7 tis. €
2023 39,6 tis. € 9,4 tis. €
2022 52,5 tis. € 3,2 tis. €
2021 52,9 tis. € 2,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie22,9 tis. €
  • Záväzky7,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ewa account s. r. o. v konkurze?

ewa account s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ewa account s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ewa account s. r. o. tržby 29,2 tis. €.

Je firma ewa account s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ewa account s. r. o. dosiahla zisk 17,2 tis. €.

Je ewa account s. r. o. platiteľom DPH?

ewa account s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ewa account s. r. o. sídli?

ewa account s. r. o. má sídlo na adrese Ulica Karola Duchoňa 2429/2, Galanta, 924 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026