LUBIA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47411295
DIČ: 2023890154
IČ DPH: SK2023890154
Údernícka 6088/3, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Údernícka 6088/3, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 25. 9. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 12. 2013
Spisová značka: Sro/99058/B
Predmet podnikania (výber): Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Administratívne služby; Reklamné a marketingové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Tomáš Szimcsik od 7. 6. 2021
    konateľ
  • TATRA INVESTMENT s.r.o. od 27. 9. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LUBIA s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 9 % na 15,2 tis. € a tržby jej narástli o 16 % na 1,9 mil. €.

1,9 mil. €
Tržby
15,2 tis. €
Zisk
1,9 mil. €
Celkové výnosy
1,6 mil. €
Aktíva
619,0 tis. €
Vlastné imanie
61 %
Celková zadlženosť
30,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,3 tis., 2022 9,8 tis., 2023 1,7 tis., 2024 14,0 tis., 2025 15,2 tis.20215,3 tis.20229,8 tis.20231,7 tis.202414,0 tis.202515,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,2 mil., 2022 1,2 mil., 2023 1,4 mil., 2024 1,6 mil., 2025 1,9 mil.20211,2 mil.20221,2 mil.20231,4 mil.20241,6 mil.20251,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,9 mil. € 15,2 tis. €
2024 1,6 mil. € 14,0 tis. €
2023 1,4 mil. € 1,7 tis. €
2022 1,2 mil. € 9,8 tis. €
2021 1,2 mil. € 5,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok31,8 tis. €
  • Zásoby1,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky702,6 tis. €
  • Finančné účty845,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie513 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov598,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie15,2 tis. €
  • Rezervy2,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky17,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky942,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LUBIA s.r.o. v konkurze?

LUBIA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LUBIA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LUBIA s.r.o. tržby 1,9 mil. €.

Je firma LUBIA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LUBIA s.r.o. dosiahla zisk 15,2 tis. €.

Je LUBIA s.r.o. platiteľom DPH?

LUBIA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LUBIA s.r.o. sídli?

LUBIA s.r.o. má sídlo na adrese Údernícka 6088/3, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026