Koláčiky s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47410809
DIČ: 2023886348
IČ DPH: SK2023886348
Švermova 15276/42, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Švermova 15276/42, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 2. 10. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2019
Spisová značka: Sro/41134/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Andrej Huraj od 22. 11. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Koláčiky s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 24 % na 11,1 tis. € a tržby jej klesli o 11 % na 331,4 tis. €.

331,4 tis. €
Tržby
11,1 tis. €
Zisk
332,4 tis. €
Celkové výnosy
305,6 tis. €
Aktíva
128,5 tis. €
Vlastné imanie
58 %
Celková zadlženosť
40,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,9 tis., 2022 30,1 tis., 2023 46,4 tis., 2024 14,6 tis., 2025 11,1 tis.20218,9 tis.202230,1 tis.202346,4 tis.202414,6 tis.202511,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 201,1 tis., 2022 269,4 tis., 2023 347,1 tis., 2024 371,1 tis., 2025 331,4 tis.2021201,1 tis.2022269,4 tis.2023347,1 tis.2024371,1 tis.2025331,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 331,4 tis. € 11,1 tis. €
2024 371,1 tis. € 14,6 tis. €
2023 347,1 tis. € 46,4 tis. €
2022 269,4 tis. € 30,1 tis. €
2021 201,1 tis. € 8,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok217,3 tis. €
  • Zásoby2,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky13,3 tis. €
  • Finančné účty72,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov111,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie11,1 tis. €
  • Rezervy3,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky5,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky25,2 tis. €
  • Bankové úvery143,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Koláčiky s.r.o. v konkurze?

Koláčiky s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Koláčiky s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Koláčiky s.r.o. tržby 331,4 tis. €.

Je firma Koláčiky s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Koláčiky s.r.o. dosiahla zisk 11,1 tis. €.

Je Koláčiky s.r.o. platiteľom DPH?

Koláčiky s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Koláčiky s.r.o. sídli?

Koláčiky s.r.o. má sídlo na adrese Švermova 15276/42, Banská Bystrica, 974 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026