RESCUE shop, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47409134
DIČ: 2023863886
Zámocká 7074/30, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zámocká 7074/30, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99 SK NACE podľa Štatistického úradu SR (Register právnických osôb) — štatistická klasifikácia hlavnej činnosti, nie predmet podnikania z obchodného registra.
Dátum vzniku: 20. 9. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/92132/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému  spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoo…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Simona Jakubcová od 1. 10. 2022
    konateľ
  • RAMOX, SE od 20. 8. 2022
    spoločník
    Podiel: 100 % Vklad: 5 000 €

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RESCUE shop, s. r. o. v roku 2025 udržala stratu 238 €.

0 €
Tržby
238 €
Strata
255 €
Celkové výnosy
37,1 tis. €
Aktíva
16,7 tis. €
Vlastné imanie
55 %
Celková zadlženosť
−0,6 %
Návratnosť aktív (ROA)

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10, 2022 42, 2023 74, 2024 −237, 2025 −2382021102022422023742024−2372025−238
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 0, 2022 0, 2023 0, 2024 0, 2025 02021020220202302024020250
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 0 € -238 €
2024 0 € -237 €
2023 0 € 74 €
2022 0 € 42 €
2021 0 € 10 €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky22,4 tis. €
  • Finančné účty14,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov11,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-238 €
  • Krátkodobé záväzky20,4 tis. €

Finančné ukazovatele

2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014
Návratnosť vlastného kapitálu (ROE) −1,4 % — — — — — — — — — — —
Návratnosť aktív (ROA) −0,6 % — — — — — — — — — — —
Celková zadlženosť 54,9 % 54,0 % 53,0 % 52,9 % 52,7 % 52,4 % 52,0 % 62,5 % 65,6 % 75,4 % 89,8 % 87,6 %
Daň z príjmov 340 € — — — — — — — — — — —

Návratnosť a marže z výsledku hospodárenia po zdanení; celková zadlženosť = záväzky / aktíva. Pri zápornom vlastnom imaní sa ROE nepočíta.

Účtovné závierky

Súvaha a výkaz ziskov a strát po riadkoch tak, ako ich firma podala do Registra účtovných závierok. Zobrazené sú vyplnené riadky; sumy v celých eurách.

Súvaha — aktíva Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
001 Spolu majetok 37 098 €
014 B. Obežný majetok 37 098 €
017 B.III. Krátkodobé pohľadávky súčet 22 411 €
018 B.III.1. Pohľadávky z obchodného styku 22 411 €
021 B.IV. Finančný majetok 14 687 €
022 B.IV.1. Peniaze a účty v bankách 14 687 €
Súvaha — pasíva Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
024 Spolu vlastné imanie a záväzky 37 098 €
025 A. Vlastné imanie 16 723 €
026 A.I. Základné imanie 5 000 €
027 A.I.1. Základné imanie a zmeny základného imania 5 000 €
030 A.III. Fondy zo zisku 500 €
032 A.V. Nerozdelený zisk alebo neuhradená strata minulých rokov 11 461 €
033 A.VI. Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení −238 €
034 B. Záväzky 20 375 €
038 B.IV. Krátkodobé záväzky okrem rezerv, úverov a výpomoci súčet 20 375 €
039 B.IV.1. Krátkodobé záväzky z obchodného styku 12 709 €
041 3. Daňové záväzky a dotácie 856 €
042 4. Ostatné krátkodobé záväzky 6 810 €
Výkaz ziskov a strát Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
020 Výnosy z finančnej činnosti spolu súčet 255 €
024 X. Výnosové úroky 255 €
027 Náklady na finančnú činnosť spolu súčet 153 €
031 M. Nákladové úroky 153 €
034 Výsledok hospodárenia z finančnej činnosti 102 €
035 Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie pred zdanením 102 €
036 P. Daň z príjmov 340 €
038 Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení −238 €

Riadky závierky zatiaľ nemáme načítané za roky: 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014 — sú v origináli nižšie.

Originály v Registri účtovných závierok

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

História z obchodného registra

Osoby, ktoré už vo vedení ani vo vlastníctve nie sú

  • JUDr. Dominik Okenicakonateľ20. 9. 2013 – 30. 9. 2022
  • RAMOX, SEspoločník30. 5. 2014 – 19. 8. 2022
  • Private Ownership s. r. o.spoločník20. 9. 2013 – 29. 5. 2014

Výpis z obchodného registra SR ↗

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RESCUE shop, s. r. o. v konkurze?

RESCUE shop, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Je firma RESCUE shop, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RESCUE shop, s. r. o. vykázala stratu 238 €.

Kde firma RESCUE shop, s. r. o. sídli?

RESCUE shop, s. r. o. má sídlo na adrese Zámocká 7074/30, Bratislava, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 24. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 24. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 24. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 24. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 21. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 22. 10. 2026