SVETLO s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47403357
DIČ: 2023859134
IČ DPH: SK2023859134
Malé Leváre 24, Malé Leváre

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Malé Leváre 24, Malé Leváre Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 24. 9. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2014
Spisová značka: Sro/92213/B
Predmet podnikania (výber): uskutočňovanie stavieb a ich zmien; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Svetlana Černá od 24. 9. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SVETLO s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 354 % na 2,2 tis. € a tržby jej narástli o 14 % na 50,0 tis. €.

50,0 tis. €
Tržby
2,2 tis. €
Zisk
61,8 tis. €
Aktíva
8,3 tis. €
Vlastné imanie
87 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −408, 2022 286, 2023 174, 2024 478, 2025 2,2 tis.2021−40820222862023174202447820252,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 71,8 tis., 2022 83,4 tis., 2023 75,3 tis., 2024 43,7 tis., 2025 50,0 tis.202171,8 tis.202283,4 tis.202375,3 tis.202443,7 tis.202550,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 50,0 tis. € 2,2 tis. €
2024 43,7 tis. € 478 €
2023 75,3 tis. € 174 €
2022 83,4 tis. € 286 €
2021 71,8 tis. € -408 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie8,3 tis. €
  • Záväzky53,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SVETLO s.r.o. v konkurze?

SVETLO s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SVETLO s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SVETLO s.r.o. tržby 50,0 tis. €.

Je firma SVETLO s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SVETLO s.r.o. dosiahla zisk 2,2 tis. €.

Je SVETLO s.r.o. platiteľom DPH?

SVETLO s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SVETLO s.r.o. sídli?

SVETLO s.r.o. má sídlo na adrese Malé Leváre 24, Malé Leváre, 908 74.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026