Level funding, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47403110
DIČ: 2023878450
IČ DPH: SK2023878450
Rosina 708, Rosina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rosina 708, Rosina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 28. 9. 2013
Základné imanie: 6,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2021
Spisová značka: Sro/60271/L
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; Spracovanie a konzervovanie, zemiakov, ovocia a zeleniny; Výroba rastlinných a živočíšnych olejov a tukov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Matlák od 11. 12. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Level funding, s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu na 8,6 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 34,7 tis. €.

34,7 tis. €
Tržby
8,6 tis. €
Strata
88,7 tis. €
Aktíva
29,6 tis. €
Vlastné imanie
67 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,2 tis., 2022 4,4 tis., 2023 244, 2024 −250, 2025 −8,6 tis.20212,2 tis.20224,4 tis.20232442024−2502025−8,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 54,3 tis., 2022 46,1 tis., 2023 97,4 tis., 2024 33,6 tis., 2025 34,7 tis.202154,3 tis.202246,1 tis.202397,4 tis.202433,6 tis.202534,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 34,7 tis. € -8,6 tis. €
2024 33,6 tis. € -250 €
2023 97,4 tis. € 244 €
2022 46,1 tis. € 4,4 tis. €
2021 54,3 tis. € 2,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie29,6 tis. €
  • Záväzky59,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Level funding, s.r.o. v konkurze?

Level funding, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Level funding, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Level funding, s.r.o. tržby 34,7 tis. €.

Je firma Level funding, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Level funding, s.r.o. vykázala stratu 8,6 tis. €.

Je Level funding, s.r.o. platiteľom DPH?

Level funding, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Level funding, s.r.o. sídli?

Level funding, s.r.o. má sídlo na adrese Rosina 708, Rosina, 013 22.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026