GASTROCARE s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47383216
DIČ: 2023849685
Mnoheľova 2, Poprad

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mnoheľova 2, Poprad Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 4. 9. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/28614/P
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Anna Reichová od 4. 9. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GASTROCARE s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 8 % na 90,2 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 201,2 tis. €.

201,2 tis. €
Tržby
90,2 tis. €
Zisk
104,6 tis. €
Aktíva
95,2 tis. €
Vlastné imanie
9 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 56,8 tis., 2022 53,3 tis., 2023 34,4 tis., 2024 98,5 tis., 2025 90,2 tis.202156,8 tis.202253,3 tis.202334,4 tis.202498,5 tis.202590,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 205,2 tis., 2022 207,2 tis., 2023 211,9 tis., 2024 223,7 tis., 2025 201,2 tis.2021205,2 tis.2022207,2 tis.2023211,9 tis.2024223,7 tis.2025201,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 201,2 tis. € 90,2 tis. €
2024 223,7 tis. € 98,5 tis. €
2023 211,9 tis. € 34,4 tis. €
2022 207,2 tis. € 53,3 tis. €
2021 205,2 tis. € 56,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie95,2 tis. €
  • Záväzky9,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GASTROCARE s.r.o. v konkurze?

GASTROCARE s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GASTROCARE s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GASTROCARE s.r.o. tržby 201,2 tis. €.

Je firma GASTROCARE s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GASTROCARE s.r.o. dosiahla zisk 90,2 tis. €.

Kde firma GASTROCARE s.r.o. sídli?

GASTROCARE s.r.o. má sídlo na adrese Mnoheľova 2, Poprad, 058 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026