Mensa, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47379928
DIČ: 2023841391
IČ DPH: SK2023841391
Robotnícka 1416/53, Senec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Robotnícka 1416/53, Senec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 1. 9. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 10. 2013
Spisová značka: Sro/91470/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Kristian Mosor od 1. 9. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Mensa, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 52 % na 8,3 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 97,0 tis. €.

97,0 tis. €
Tržby
8,3 tis. €
Zisk
16,4 tis. €
Aktíva
8,3 tis. €
Vlastné imanie
49 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,7 tis., 2022 664, 2023 3,3 tis., 2024 17,3 tis., 2025 8,3 tis.20215,7 tis.202266420233,3 tis.202417,3 tis.20258,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 76,1 tis., 2022 76,2 tis., 2023 60,3 tis., 2024 105,9 tis., 2025 97,0 tis.202176,1 tis.202276,2 tis.202360,3 tis.2024105,9 tis.202597,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 97,0 tis. € 8,3 tis. €
2024 105,9 tis. € 17,3 tis. €
2023 60,3 tis. € 3,3 tis. €
2022 76,2 tis. € 664 €
2021 76,1 tis. € 5,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie8,3 tis. €
  • Záväzky8,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Mensa, s.r.o. v konkurze?

Mensa, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Mensa, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Mensa, s.r.o. tržby 97,0 tis. €.

Je firma Mensa, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Mensa, s.r.o. dosiahla zisk 8,3 tis. €.

Je Mensa, s.r.o. platiteľom DPH?

Mensa, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Mensa, s.r.o. sídli?

Mensa, s.r.o. má sídlo na adrese Robotnícka 1416/53, Senec, 903 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026