MAV Group s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47379081
DIČ: 2023845758
IČ DPH: SK2023845758
Dlhá 253/153, Veľké Úľany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dlhá 253/153, Veľké Úľany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné osobné služby 96.09
Dátum vzniku: 29. 8. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 11. 2025
Spisová značka: Sro/61324/T
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť; Poskytovanie krátkodobej pomoci pri opatere detí a starších osôb; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Maroš Vraniak od 20. 4. 2026
    konateľspoločník
  • Matúš Vraniak od 29. 10. 2025
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MAV Group s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 29 % na 835 € a tržby jej klesli o 93 % na 2,0 tis. €.

2,0 tis. €
Tržby
835 €
Zisk
20,9 tis. €
Aktíva
19,8 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −168, 2022 1,8 tis., 2023 230, 2024 1,2 tis., 2025 8352021−16820221,8 tis.202323020241,2 tis.2025835
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 5,0 tis., 2022 22,0 tis., 2023 31,3 tis., 2024 27,4 tis., 2025 2,0 tis.20215,0 tis.202222,0 tis.202331,3 tis.202427,4 tis.20252,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,0 tis. € 835 €
2024 27,4 tis. € 1,2 tis. €
2023 31,3 tis. € 230 €
2022 22,0 tis. € 1,8 tis. €
2021 5,0 tis. € -168 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie19,8 tis. €
  • Záväzky1,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MAV Group s. r. o. v konkurze?

MAV Group s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MAV Group s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MAV Group s. r. o. tržby 2,0 tis. €.

Je firma MAV Group s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MAV Group s. r. o. dosiahla zisk 835 €.

Je MAV Group s. r. o. platiteľom DPH?

MAV Group s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MAV Group s. r. o. sídli?

MAV Group s. r. o. má sídlo na adrese Dlhá 253/153, Veľké Úľany, 925 22.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026