A5 TM TRADE, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47378450
DIČ: 2023931844
IČ DPH: SK2023931844
Hlavná 124, Tesárske Mlyňany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlavná 124, Tesárske Mlyňany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 12. 9. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2016
Spisová značka: Sro/35070/N
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marián Dzíbela od 15. 9. 2015
    konateľspoločník
  • POĽNOPRODUKT PLUS, a.s. od 18. 1. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť A5 TM TRADE, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 12 % na 33,4 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 2,4 mil. €.

2,4 mil. €
Tržby
33,4 tis. €
Zisk
2,4 mil. €
Celkové výnosy
1,7 mil. €
Aktíva
260,6 tis. €
Vlastné imanie
84 %
Celková zadlženosť
4,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 148,4 tis., 2022 172,0 tis., 2023 40,7 tis., 2024 38,0 tis., 2025 33,4 tis.2021148,4 tis.2022172,0 tis.202340,7 tis.202438,0 tis.202533,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,5 mil., 2022 2,4 mil., 2023 2,1 mil., 2024 2,3 mil., 2025 2,4 mil.20212,5 mil.20222,4 mil.20232,1 mil.20242,3 mil.20252,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,4 mil. € 33,4 tis. €
2024 2,3 mil. € 38,0 tis. €
2023 2,1 mil. € 40,7 tis. €
2022 2,4 mil. € 172,0 tis. €
2021 2,5 mil. € 148,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok71,9 tis. €
  • Zásoby1,3 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky191,0 tis. €
  • Finančné účty51,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie56,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov221,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie33,4 tis. €
  • Rezervy1,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky23,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,3 mil. €
  • Časové rozlíšenie31,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma A5 TM TRADE, s.r.o. v konkurze?

A5 TM TRADE, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma A5 TM TRADE, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala A5 TM TRADE, s.r.o. tržby 2,4 mil. €.

Je firma A5 TM TRADE, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 A5 TM TRADE, s.r.o. dosiahla zisk 33,4 tis. €.

Je A5 TM TRADE, s.r.o. platiteľom DPH?

A5 TM TRADE, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma A5 TM TRADE, s.r.o. sídli?

A5 TM TRADE, s.r.o. má sídlo na adrese Hlavná 124, Tesárske Mlyňany, 951 76.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026