Elle trade s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47373377
DIČ: 2023842480
IČ DPH: SK2023842480
Čečínska Potôň 125, Horná Potôň

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Čečínska Potôň 125, Horná Potôň Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné osobné služby 96.02
Dátum vzniku: 29. 8. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2019
Spisová značka: Sro/32399/T
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Zuzana Jeck od 29. 8. 2013
    konateľspoločník
  • Anna Richterová od 13. 6. 2019
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Elle trade s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 38 % na 6,1 tis. € a tržby jej narástli o 73 % na 216,0 tis. €.

216,0 tis. €
Tržby
6,1 tis. €
Zisk
217,0 tis. €
Celkové výnosy
140,4 tis. €
Aktíva
50,0 tis. €
Vlastné imanie
64 %
Celková zadlženosť
47,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,4 tis., 2022 5,9 tis., 2023 5,2 tis., 2024 9,9 tis., 2025 6,1 tis.20211,4 tis.20225,9 tis.20235,2 tis.20249,9 tis.20256,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 49,7 tis., 2022 58,8 tis., 2023 65,2 tis., 2024 125,0 tis., 2025 216,0 tis.202149,7 tis.202258,8 tis.202365,2 tis.2024125,0 tis.2025216,0 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 49,7 tis., 2022 58,8 tis., 2023 65,2 tis., 2024 127,6 tis., 2025 217,0 tis.202149,7 tis.202258,8 tis.202365,2 tis.2024127,6 tis.2025217,0 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 297, 2022 1,6 tis., 2023 1,4 tis., 2024 2,7 tis., 2025 2,1 tis.202129720221,6 tis.20231,4 tis.20242,7 tis.20252,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 216,0 tis. € 6,1 tis. €
2024 125,0 tis. € 9,9 tis. €
2023 65,2 tis. € 5,2 tis. €
2022 58,8 tis. € 5,9 tis. €
2021 49,7 tis. € 1,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok4,0 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok116,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky18,6 tis. €
  • Finančné účty1,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov38,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky150 €
  • Krátkodobé záväzky90,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Elle trade s.r.o. v konkurze?

Elle trade s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Elle trade s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Elle trade s.r.o. tržby 216,0 tis. €.

Je firma Elle trade s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Elle trade s.r.o. dosiahla zisk 6,1 tis. €.

Je Elle trade s.r.o. platiteľom DPH?

Elle trade s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Elle trade s.r.o. sídli?

Elle trade s.r.o. má sídlo na adrese Čečínska Potôň 125, Horná Potôň, 930 36.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026