RoboTech Vision s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47373059
DIČ: 2023837013
IČ DPH: SK2023837013
Červený kameň 61, Častá

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Červený kameň 61, Častá Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedecký výskum a vývoj 72.19
Dátum vzniku: 23. 8. 2013
Základné imanie: 7,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 7. 2018
Spisová značka: Sro/91389/B
Predmet podnikania (výber): Výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batérií; Výroba elektrických svietidiel, zariadení pre motory a vozidlá a signalizácie; Výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marian Kľúčik od 23. 8. 2013
    konateľspoločník
  • Ing. Martin Smoľák od 18. 9. 2015
    konateľspoločník
  • Ing. Peter Pásztó, PhD. od 23. 8. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RoboTech Vision s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 56 % na 138,4 tis. € a tržby jej narástli o 15 % na 624,2 tis. €.

624,2 tis. €
Tržby
138,4 tis. €
Zisk
694,2 tis. €
Celkové výnosy
291,8 tis. €
Aktíva
158,8 tis. €
Vlastné imanie
46 %
Celková zadlženosť
72,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 70,8 tis., 2022 30,9 tis., 2023 115,0 tis., 2024 88,5 tis., 2025 138,4 tis.202170,8 tis.202230,9 tis.2023115,0 tis.202488,5 tis.2025138,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 278,5 tis., 2022 264,7 tis., 2023 352,8 tis., 2024 543,5 tis., 2025 624,2 tis.2021278,5 tis.2022264,7 tis.2023352,8 tis.2024543,5 tis.2025624,2 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 278,5 tis., 2022 264,7 tis., 2023 506,9 tis., 2024 544,9 tis., 2025 694,2 tis.2021278,5 tis.2022264,7 tis.2023506,9 tis.2024544,9 tis.2025694,2 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 0, 2023 0, 2024 5,4 tis., 2025 22,1 tis.20210202202023020245,4 tis.202522,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 624,2 tis. € 138,4 tis. €
2024 543,5 tis. € 88,5 tis. €
2023 352,8 tis. € 115,0 tis. €
2022 264,7 tis. € 30,9 tis. €
2021 278,5 tis. € 70,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok16,9 tis. €
  • Zásoby125,1 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky18 €
  • Krátkodobé pohľadávky1,1 tis. €
  • Finančné účty148,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,5 tis. €
  • Fondy zo zisku1,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov12,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie138,4 tis. €
  • Rezervy2,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky9,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky112,2 tis. €
  • Bankové úvery8,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RoboTech Vision s.r.o. v konkurze?

RoboTech Vision s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RoboTech Vision s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RoboTech Vision s.r.o. tržby 624,2 tis. €.

Je firma RoboTech Vision s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RoboTech Vision s.r.o. dosiahla zisk 138,4 tis. €.

Je RoboTech Vision s.r.o. platiteľom DPH?

RoboTech Vision s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RoboTech Vision s.r.o. sídli?

RoboTech Vision s.r.o. má sídlo na adrese Červený kameň 61, Častá, 900 89.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026