NAMIVA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47369841
DIČ: 2023829313
IČ DPH: SK2023829313
Pod Skalkou 356/10A, Malé Uherce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pod Skalkou 356/10A, Malé Uherce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 13. 8. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 10. 2013
Spisová značka: Sro/28636/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi / maloobchod / alebo iným prevádzkovateľom živností / veľk…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Gabriel Vanko od 13. 8. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NAMIVA, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 98 % na 8,2 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 82,8 tis. €.

82,8 tis. €
Tržby
8,2 tis. €
Zisk
79,7 tis. €
Aktíva
69,4 tis. €
Vlastné imanie
13 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,7 tis., 2022 3,6 tis., 2023 4,9 tis., 2024 4,1 tis., 2025 8,2 tis.20216,7 tis.20223,6 tis.20234,9 tis.20244,1 tis.20258,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 102,3 tis., 2022 75,1 tis., 2023 84,6 tis., 2024 87,8 tis., 2025 82,8 tis.2021102,3 tis.202275,1 tis.202384,6 tis.202487,8 tis.202582,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 82,8 tis. € 8,2 tis. €
2024 87,8 tis. € 4,1 tis. €
2023 84,6 tis. € 4,9 tis. €
2022 75,1 tis. € 3,6 tis. €
2021 102,3 tis. € 6,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie69,4 tis. €
  • Záväzky10,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NAMIVA, s.r.o. v konkurze?

NAMIVA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NAMIVA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NAMIVA, s.r.o. tržby 82,8 tis. €.

Je firma NAMIVA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NAMIVA, s.r.o. dosiahla zisk 8,2 tis. €.

Je NAMIVA, s.r.o. platiteľom DPH?

NAMIVA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NAMIVA, s.r.o. sídli?

NAMIVA, s.r.o. má sídlo na adrese Pod Skalkou 356/10A, Malé Uherce, 958 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026