MVA Slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47368951
DIČ: 2023837420
IČ DPH: SK2023837420
Pluhová 40/A, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pluhová 40/A, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.20
Dátum vzniku: 24. 8. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2016
Spisová značka: Sro/91456/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martina Gajdošová od 4. 3. 2016
    konateľspoločník
  • Mário Manni od 29. 9. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MVA Slovakia s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 14,2 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 182,6 tis. €.

182,6 tis. €
Tržby
14,2 tis. €
Zisk
69,7 tis. €
Aktíva
41,5 tis. €
Vlastné imanie
41 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −7,3 tis., 2022 2,6 tis., 2023 9,5 tis., 2024 −558, 2025 14,2 tis.2021−7,3 tis.20222,6 tis.20239,5 tis.2024−558202514,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 65,3 tis., 2022 81,9 tis., 2023 124,2 tis., 2024 187,4 tis., 2025 182,6 tis.202165,3 tis.202281,9 tis.2023124,2 tis.2024187,4 tis.2025182,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 182,6 tis. € 14,2 tis. €
2024 187,4 tis. € -558 €
2023 124,2 tis. € 9,5 tis. €
2022 81,9 tis. € 2,6 tis. €
2021 65,3 tis. € -7,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie41,5 tis. €
  • Záväzky28,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MVA Slovakia s. r. o. v konkurze?

MVA Slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MVA Slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MVA Slovakia s. r. o. tržby 182,6 tis. €.

Je firma MVA Slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MVA Slovakia s. r. o. dosiahla zisk 14,2 tis. €.

Je MVA Slovakia s. r. o. platiteľom DPH?

MVA Slovakia s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MVA Slovakia s. r. o. sídli?

MVA Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Pluhová 40/A, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026