Dental Point s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47367946
DIČ: 2023852270
IČ DPH: SK2023852270
Jarná 64J, Dunajská Lužná

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jarná 64J, Dunajská Lužná Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.23
Dátum vzniku: 14. 8. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/91180/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MDDr. Peter Bartoš od 14. 8. 2013
    konateľspoločník
  • MDDr. Ľubomíra Bartošová od 14. 8. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Dental Point s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 28 % na 44,4 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 541,5 tis. €.

541,5 tis. €
Tržby
44,4 tis. €
Zisk
620,5 tis. €
Celkové výnosy
446,5 tis. €
Aktíva
240,1 tis. €
Vlastné imanie
46 %
Celková zadlženosť
60,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 34,4 tis., 2022 17,6 tis., 2023 39,2 tis., 2024 34,7 tis., 2025 44,4 tis.202134,4 tis.202217,6 tis.202339,2 tis.202434,7 tis.202544,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 443,6 tis., 2022 454,4 tis., 2023 510,8 tis., 2024 532,4 tis., 2025 541,5 tis.2021443,6 tis.2022454,4 tis.2023510,8 tis.2024532,4 tis.2025541,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 541,5 tis. € 44,4 tis. €
2024 532,4 tis. € 34,7 tis. €
2023 510,8 tis. € 39,2 tis. €
2022 454,4 tis. € 17,6 tis. €
2021 443,6 tis. € 34,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok340,0 tis. €
  • Zásoby1,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,7 tis. €
  • Finančné účty101,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov190,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie44,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky32,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky69,0 tis. €
  • Bankové úvery105,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Dental Point s. r. o. v konkurze?

Dental Point s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Dental Point s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Dental Point s. r. o. tržby 541,5 tis. €.

Je firma Dental Point s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Dental Point s. r. o. dosiahla zisk 44,4 tis. €.

Je Dental Point s. r. o. platiteľom DPH?

Dental Point s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Dental Point s. r. o. sídli?

Dental Point s. r. o. má sídlo na adrese Jarná 64J, Dunajská Lužná, 900 42.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026