VIVE GROUP SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47367695
DIČ: 2023829577
IČ DPH: SK2023829577
Bajkalská 7A, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bajkalská 7A, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.01
Dátum vzniku: 13. 8. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2014
Spisová značka: Sro/97505/B
Predmet podnikania (výber): počítačové služby; administratívne služby; prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ľuboš Repáň od 25. 5. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VIVE GROUP SK s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 4,0 tis. € a tržby jej klesli o 83 % na 311,2 tis. €.

311,2 tis. €
Tržby
4,0 tis. €
Zisk
313,6 tis. €
Celkové výnosy
454,5 tis. €
Aktíva
32,5 tis. €
Vlastné imanie
93 %
Celková zadlženosť
15,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,6 tis., 2022 16,6 tis., 2023 1,4 tis., 2024 −27,6 tis., 2025 4,0 tis.20211,6 tis.202216,6 tis.20231,4 tis.2024−27,6 tis.20254,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 700,7 tis., 2022 2,3 mil., 2023 2,6 mil., 2024 1,9 mil., 2025 311,2 tis.2021700,7 tis.20222,3 mil.20232,6 mil.20241,9 mil.2025311,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 311,2 tis. € 4,0 tis. €
2024 1,9 mil. € -27,6 tis. €
2023 2,6 mil. € 1,4 tis. €
2022 2,3 mil. € 16,6 tis. €
2021 700,7 tis. € 1,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie32,5 tis. €
  • Záväzky422,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VIVE GROUP SK s.r.o. v konkurze?

VIVE GROUP SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VIVE GROUP SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VIVE GROUP SK s.r.o. tržby 311,2 tis. €.

Je firma VIVE GROUP SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VIVE GROUP SK s.r.o. dosiahla zisk 4,0 tis. €.

Je VIVE GROUP SK s.r.o. platiteľom DPH?

VIVE GROUP SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VIVE GROUP SK s.r.o. sídli?

VIVE GROUP SK s.r.o. má sídlo na adrese Bajkalská 7A, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026