Lumart Studio s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47357967
DIČ: 2023828939
IČ DPH: SK2023828939
Račianska 11631/90, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Račianska 11631/90, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 13. 8. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2017
Spisová značka: Sro/98855/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Prenájom hnuteľných vecí; Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marcela Lukáčová od 13. 8. 2013
    konateľspoločník
  • Martin Lukáč od 14. 11. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Lumart Studio s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 41 % na 18,2 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 359,4 tis. €.

359,4 tis. €
Tržby
18,2 tis. €
Zisk
359,5 tis. €
Celkové výnosy
350,7 tis. €
Aktíva
293,9 tis. €
Vlastné imanie
16 %
Celková zadlženosť
12,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 48,8 tis., 2022 26,4 tis., 2023 36,5 tis., 2024 30,6 tis., 2025 18,2 tis.202148,8 tis.202226,4 tis.202336,5 tis.202430,6 tis.202518,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 409,5 tis., 2022 384,3 tis., 2023 399,2 tis., 2024 391,2 tis., 2025 359,4 tis.2021409,5 tis.2022384,3 tis.2023399,2 tis.2024391,2 tis.2025359,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 359,4 tis. € 18,2 tis. €
2024 391,2 tis. € 30,6 tis. €
2023 399,2 tis. € 36,5 tis. €
2022 384,3 tis. € 26,4 tis. €
2021 409,5 tis. € 48,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,5 tis. €
  • Zásoby23,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky76,0 tis. €
  • Finančné účty250,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov270,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie18,2 tis. €
  • Rezervy86 €
  • Krátkodobé záväzky30,9 tis. €
  • Bankové úvery25,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Lumart Studio s. r. o. v konkurze?

Lumart Studio s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Lumart Studio s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Lumart Studio s. r. o. tržby 359,4 tis. €.

Je firma Lumart Studio s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Lumart Studio s. r. o. dosiahla zisk 18,2 tis. €.

Je Lumart Studio s. r. o. platiteľom DPH?

Lumart Studio s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Lumart Studio s. r. o. sídli?

Lumart Studio s. r. o. má sídlo na adrese Račianska 11631/90, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026