SECURO spol. s r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47357878
DIČ: 2023929897
IČ DPH: SK2023929897
Hraničná 18, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hraničná 18, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Bezpečnostné a pátracie služby 80.01
Dátum vzniku: 24. 9. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2014
Spisová značka: Sro/92215/B
Predmet podnikania (výber): Administratívne služby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Marcel Mach od 11. 5. 2018
    konateľ
  • František Prešnajder od 22. 1. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SECURO spol. s r. o. v roku 2025 znížila zisk o 69 % na 52,2 tis. € a tržby jej klesli o 41 % na 1,1 mil. €.

1,1 mil. €
Tržby
52,2 tis. €
Zisk
1,2 mil. €
Celkové výnosy
2,7 mil. €
Aktíva
1,6 mil. €
Vlastné imanie
41 %
Celková zadlženosť
90,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 114, 2022 594, 2023 1,0 mil., 2024 166,9 tis., 2025 52,2 tis.2021114202259420231,0 mil.2024166,9 tis.202552,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,1 mil., 2022 1,6 mil., 2023 3,3 mil., 2024 1,9 mil., 2025 1,1 mil.20211,1 mil.20221,6 mil.20233,3 mil.20241,9 mil.20251,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,1 mil. € 52,2 tis. €
2024 1,9 mil. € 166,9 tis. €
2023 3,3 mil. € 1,0 mil. €
2022 1,6 mil. € 594 €
2021 1,1 mil. € 114 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok4,3 tis. €
  • Zásoby566,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,1 mil. €
  • Finančné účty51,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku8,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,5 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie52,2 tis. €
  • Rezervy174 €
  • Dlhodobé záväzky21,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,1 mil. €
  • Bankové úvery229 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SECURO spol. s r. o. v konkurze?

SECURO spol. s r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SECURO spol. s r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SECURO spol. s r. o. tržby 1,1 mil. €.

Je firma SECURO spol. s r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SECURO spol. s r. o. dosiahla zisk 52,2 tis. €.

Je SECURO spol. s r. o. platiteľom DPH?

SECURO spol. s r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SECURO spol. s r. o. sídli?

SECURO spol. s r. o. má sídlo na adrese Hraničná 18, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026