SLOVAP6, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47347961
DIČ: 2023826112
IČ DPH: SK2023826112
Horná Strieborná 18, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Horná Strieborná 18, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 9. 8. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 22. 7. 2015
Spisová značka: Sro/39932/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) a iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavel Čtvrtníček od 18. 12. 2018
    konateľspoločník
  • Slovfarmex s.r.o. od 12. 1. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SLOVAP6, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 7,9 tis. €.

0 €
Tržby
7,9 tis. €
Strata
0 €
Celkové výnosy
116,7 tis. €
Aktíva
35,1 tis. €
Vlastné imanie
70 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 51,5 tis., 2022 106,9 tis., 2023 24,4 tis., 2024 13,1 tis., 2025 −7,9 tis.202151,5 tis.2022106,9 tis.202324,4 tis.202413,1 tis.2025−7,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,7 mil., 2022 1,5 mil., 2023 4,6 mil., 2024 3,5 mil., 2025 020211,7 mil.20221,5 mil.20234,6 mil.20243,5 mil.20250
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 0 € -7,9 tis. €
2024 3,5 mil. € 13,1 tis. €
2023 4,6 mil. € 24,4 tis. €
2022 1,5 mil. € 106,9 tis. €
2021 1,7 mil. € 51,5 tis. €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky115,2 tis. €
  • Finančné účty1,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov37,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-7,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky114 €
  • Krátkodobé záväzky81,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SLOVAP6, s. r. o. v konkurze?

SLOVAP6, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Je firma SLOVAP6, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SLOVAP6, s. r. o. vykázala stratu 7,9 tis. €.

Je SLOVAP6, s. r. o. platiteľom DPH?

SLOVAP6, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SLOVAP6, s. r. o. sídli?

SLOVAP6, s. r. o. má sídlo na adrese Horná Strieborná 18, Banská Bystrica, 974 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026