TOP SAMBESI s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47347015
DIČ: 2023816333
Sídlisko 109/14, Cinobaňa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sídlisko 109/14, Cinobaňa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 26. 7. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/24586/S
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Reklamná a propagačná činnosť; Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Beáta Sihelská od 26. 7. 2013
    konateľ
  • Samuel Sihelský od 19. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TOP SAMBESI s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 1 % na 237,5 tis. € a tržby jej narástli o 20 % na 621,3 tis. €.

621,3 tis. €
Tržby
237,5 tis. €
Zisk
621,8 tis. €
Celkové výnosy
704,4 tis. €
Aktíva
636,3 tis. €
Vlastné imanie
10 %
Celková zadlženosť
84,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 62,1 tis., 2022 79,6 tis., 2023 108,7 tis., 2024 234,6 tis., 2025 237,5 tis.202162,1 tis.202279,6 tis.2023108,7 tis.2024234,6 tis.2025237,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 177,6 tis., 2022 237,8 tis., 2023 291,1 tis., 2024 517,4 tis., 2025 621,3 tis.2021177,6 tis.2022237,8 tis.2023291,1 tis.2024517,4 tis.2025621,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 621,3 tis. € 237,5 tis. €
2024 517,4 tis. € 234,6 tis. €
2023 291,1 tis. € 108,7 tis. €
2022 237,8 tis. € 79,6 tis. €
2021 177,6 tis. € 62,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok298,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky211,7 tis. €
  • Finančné účty194,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov393,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie237,5 tis. €
  • Rezervy3,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky12,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky52,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TOP SAMBESI s.r.o. v konkurze?

TOP SAMBESI s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TOP SAMBESI s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TOP SAMBESI s.r.o. tržby 621,3 tis. €.

Je firma TOP SAMBESI s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TOP SAMBESI s.r.o. dosiahla zisk 237,5 tis. €.

Kde firma TOP SAMBESI s.r.o. sídli?

TOP SAMBESI s.r.o. má sídlo na adrese Sídlisko 109/14, Cinobaňa, 985 22.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026