RON-MONT, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47344202
DIČ: 2023862753
IČ DPH: SK2023862753
Krušetnica 242, Krušetnica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Krušetnica 242, Krušetnica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.72
Dátum vzniku: 13. 9. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 1. 2014
Spisová značka: Sro/60066/L
Predmet podnikania (výber): zámočníctvo; zváračstvo; natieračstvo …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavol Rončák od 13. 9. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RON-MONT, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 65 % na 42,5 tis. € a tržby jej klesli o 20 % na 564,7 tis. €.

564,7 tis. €
Tržby
42,5 tis. €
Zisk
571,0 tis. €
Celkové výnosy
186,1 tis. €
Aktíva
48,0 tis. €
Vlastné imanie
74 %
Celková zadlženosť
29,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 26,8 tis., 2022 96,1 tis., 2023 61,4 tis., 2024 120,6 tis., 2025 42,5 tis.202126,8 tis.202296,1 tis.202361,4 tis.2024120,6 tis.202542,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 559,3 tis., 2022 687,1 tis., 2023 620,2 tis., 2024 705,2 tis., 2025 564,7 tis.2021559,3 tis.2022687,1 tis.2023620,2 tis.2024705,2 tis.2025564,7 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 561,1 tis., 2022 690,0 tis., 2023 620,7 tis., 2024 706,4 tis., 2025 571,0 tis.2021561,1 tis.2022690,0 tis.2023620,7 tis.2024706,4 tis.2025571,0 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 7,7 tis., 2022 26,5 tis., 2023 16,4 tis., 2024 32,5 tis., 2025 11,5 tis.20217,7 tis.202226,5 tis.202316,4 tis.202432,5 tis.202511,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 564,7 tis. € 42,5 tis. €
2024 705,2 tis. € 120,6 tis. €
2023 620,2 tis. € 61,4 tis. €
2022 687,1 tis. € 96,1 tis. €
2021 559,3 tis. € 26,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok11,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky128,2 tis. €
  • Finančné účty46,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie42,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky134,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RON-MONT, s.r.o. v konkurze?

RON-MONT, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RON-MONT, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RON-MONT, s.r.o. tržby 564,7 tis. €.

Je firma RON-MONT, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RON-MONT, s.r.o. dosiahla zisk 42,5 tis. €.

Je RON-MONT, s.r.o. platiteľom DPH?

RON-MONT, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RON-MONT, s.r.o. sídli?

RON-MONT, s.r.o. má sídlo na adrese Krušetnica 242, Krušetnica, 029 54.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026