ZEPANEX, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47343214
DIČ: 2023823802
IČ DPH: SK2023823802
Skalská Nová Ves 237, Skalka nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Skalská Nová Ves 237, Skalka nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.12
Dátum vzniku: 1. 8. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2018
Spisová značka: Sro/28573/R
Predmet podnikania (výber): prípravné práce k realizácii stavby; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Zaťko od 1. 8. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ZEPANEX, s. r. o. v roku 2025 udržala stratu 23,8 tis. € a tržby jej narástli o 28 % na 446,7 tis. €.

446,7 tis. €
Tržby
23,8 tis. €
Strata
446,7 tis. €
Celkové výnosy
242,9 tis. €
Aktíva
194,0 tis. €
Vlastné imanie
20 %
Celková zadlženosť
6,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,3 tis., 2022 41,5 tis., 2023 −10,1 tis., 2024 −23,8 tis., 2025 −23,8 tis.202111,3 tis.202241,5 tis.2023−10,1 tis.2024−23,8 tis.2025−23,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 538,1 tis., 2022 724,7 tis., 2023 447,0 tis., 2024 350,0 tis., 2025 446,7 tis.2021538,1 tis.2022724,7 tis.2023447,0 tis.2024350,0 tis.2025446,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 446,7 tis. € -23,8 tis. €
2024 350,0 tis. € -23,8 tis. €
2023 447,0 tis. € -10,1 tis. €
2022 724,7 tis. € 41,5 tis. €
2021 538,1 tis. € 11,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok36,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky181,2 tis. €
  • Finančné účty25,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy-46 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov212,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-23,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky48,9 tis. €
  • Bankové úvery6 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ZEPANEX, s. r. o. v konkurze?

ZEPANEX, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ZEPANEX, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ZEPANEX, s. r. o. tržby 446,7 tis. €.

Je firma ZEPANEX, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ZEPANEX, s. r. o. vykázala stratu 23,8 tis. €.

Je ZEPANEX, s. r. o. platiteľom DPH?

ZEPANEX, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ZEPANEX, s. r. o. sídli?

ZEPANEX, s. r. o. má sídlo na adrese Skalská Nová Ves 237, Skalka nad Váhom, 913 31.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026