RB NOW s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47343125
DIČ: 2023846341
IČ DPH: SK2023846341
Majerníkova 8, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Majerníkova 8, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.20
Dátum vzniku: 8. 8. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 9. 2020
Spisová značka: Sro/91062/B
Predmet podnikania (výber): činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martin Čapo od 8. 8. 2013
    konateľ
  • Mgr. Martina Hornáčková od 21. 6. 2021
    konateľ
  • Roberts & Boyd, s. r. o. od 25. 11. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RB NOW s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 790 % na 46,7 tis. € a tržby jej narástli o 56 % na 2,9 mil. €.

2,9 mil. €
Tržby
46,7 tis. €
Zisk
2,9 mil. €
Celkové výnosy
1,6 mil. €
Aktíva
100,5 tis. €
Vlastné imanie
94 %
Celková zadlženosť
7,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 73,1 tis., 2022 139,3 tis., 2023 −25,0 tis., 2024 5,3 tis., 2025 46,7 tis.202173,1 tis.2022139,3 tis.2023−25,0 tis.20245,3 tis.202546,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,0 mil., 2022 4,3 mil., 2023 2,2 mil., 2024 1,8 mil., 2025 2,9 mil.20212,0 mil.20224,3 mil.20232,2 mil.20241,8 mil.20252,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,9 mil. € 46,7 tis. €
2024 1,8 mil. € 5,3 tis. €
2023 2,2 mil. € -25,0 tis. €
2022 4,3 mil. € 139,3 tis. €
2021 2,0 mil. € 73,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby1,2 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky26,2 tis. €
  • Finančné účty387,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie972 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy43,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov5,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie46,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky781,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky59,4 tis. €
  • Bankové úvery706,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RB NOW s.r.o. v konkurze?

RB NOW s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RB NOW s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RB NOW s.r.o. tržby 2,9 mil. €.

Je firma RB NOW s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RB NOW s.r.o. dosiahla zisk 46,7 tis. €.

Je RB NOW s.r.o. platiteľom DPH?

RB NOW s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RB NOW s.r.o. sídli?

RB NOW s.r.o. má sídlo na adrese Majerníkova 8, Bratislava, 841 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026