SolarX.sk s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47342986
DIČ: 2023818665
IČ DPH: SK2023818665
Závadka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Závadka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba elektrických zariadení 27.40
Dátum vzniku: 25. 7. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2013
Spisová značka: Sro/32880/V
Predmet podnikania (výber): Výroba jednoduchých výrobkov z kovu; Výroba elektrických svietidiel, zariadení pre motory a vozidlá a signalizácie; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jana Vargová od 25. 7. 2013
    konateľspoločník
  • Ján Varga od 25. 7. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SolarX.sk s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 64 % na 18,1 tis. € a tržby jej klesli o 16 % na 370,8 tis. €.

370,8 tis. €
Tržby
18,1 tis. €
Zisk
425,6 tis. €
Celkové výnosy
271,2 tis. €
Aktíva
160,3 tis. €
Vlastné imanie
41 %
Celková zadlženosť
4,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,3 tis., 2022 46,0 tis., 2023 27,3 tis., 2024 50,3 tis., 2025 18,1 tis.20213,3 tis.202246,0 tis.202327,3 tis.202450,3 tis.202518,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 251,0 tis., 2022 1,1 mil., 2023 1,1 mil., 2024 439,2 tis., 2025 370,8 tis.2021251,0 tis.20221,1 mil.20231,1 mil.2024439,2 tis.2025370,8 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 252,4 tis., 2022 1,1 mil., 2023 1,1 mil., 2024 459,6 tis., 2025 425,6 tis.2021252,4 tis.20221,1 mil.20231,1 mil.2024459,6 tis.2025425,6 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 601, 2022 12,4 tis., 2023 7,8 tis., 2024 15,1 tis., 2025 7,4 tis.2021601202212,4 tis.20237,8 tis.202415,1 tis.20257,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 370,8 tis. € 18,1 tis. €
2024 439,2 tis. € 50,3 tis. €
2023 1,1 mil. € 27,3 tis. €
2022 1,1 mil. € 46,0 tis. €
2021 251,0 tis. € 3,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok1,0 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok170,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky95,1 tis. €
  • Finančné účty4,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov136,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie18,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky11,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky23,2 tis. €
  • Bankové úvery76,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SolarX.sk s.r.o. v konkurze?

SolarX.sk s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SolarX.sk s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SolarX.sk s.r.o. tržby 370,8 tis. €.

Je firma SolarX.sk s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SolarX.sk s.r.o. dosiahla zisk 18,1 tis. €.

Je SolarX.sk s.r.o. platiteľom DPH?

SolarX.sk s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SolarX.sk s.r.o. sídli?

SolarX.sk s.r.o. má sídlo na adrese Závadka, 072 33.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026