iInvoices s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47342153
DIČ: 2023824099
IČ DPH: SK2023824099
Karadžičova 12, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karadžičova 12, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25
Dátum vzniku: 15. 2. 1993
Základné imanie: 37,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 9. 2019
Spisová značka: Sro/91006/B
Predmet podnikania (výber): poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom; služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; počítačové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Erik Hudák od 6. 8. 2013
    konateľ
  • 14b s. r. o. od 25. 11. 2020
    spoločník
  • Trantor, s.r.o. od 23. 6. 2022
    spoločník
  • iWill s.r.o. od 6. 1. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť iInvoices s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 72 % na 11,8 tis. € a tržby jej klesli o 97 % na 2,3 tis. €.

2,3 tis. €
Tržby
11,8 tis. €
Strata
2,3 tis. €
Celkové výnosy
406,8 tis. €
Aktíva
-15,3 tis. €
Vlastné imanie
104 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 362,4 tis., 2022 854,5 tis., 2023 20,9 mil., 2024 −42,5 tis., 2025 −11,8 tis.2021362,4 tis.2022854,5 tis.202320,9 mil.2024−42,5 tis.2025−11,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 974,4 tis., 2022 1,9 mil., 2023 594,4 tis., 2024 79,4 tis., 2025 2,3 tis.2021974,4 tis.20221,9 mil.2023594,4 tis.202479,4 tis.20252,3 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 986,9 tis., 2022 1,9 mil., 2023 21,8 mil., 2024 79,4 tis., 2025 2,3 tis.2021986,9 tis.20221,9 mil.202321,8 mil.202479,4 tis.20252,3 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 36,7 tis., 2022 155,1 tis., 2023 107,5 tis., 2024 12,1 tis., 2025 0202136,7 tis.2022155,1 tis.2023107,5 tis.202412,1 tis.20250
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,3 tis. € -11,8 tis. €
2024 79,4 tis. € -42,5 tis. €
2023 594,4 tis. € 20,9 mil. €
2022 1,9 mil. € 854,5 tis. €
2021 974,4 tis. € 362,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobé pohľadávky373,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky8,1 tis. €
  • Finančné účty24,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie37,5 tis. €
  • Fondy zo zisku1,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-42,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-11,8 tis. €
  • Rezervy500 €
  • Dlhodobé záväzky310 €
  • Krátkodobé záväzky421,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma iInvoices s.r.o. v konkurze?

iInvoices s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma iInvoices s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala iInvoices s.r.o. tržby 2,3 tis. €.

Je firma iInvoices s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 iInvoices s.r.o. vykázala stratu 11,8 tis. €.

Je iInvoices s.r.o. platiteľom DPH?

iInvoices s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma iInvoices s.r.o. sídli?

iInvoices s.r.o. má sídlo na adrese Karadžičova 12, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026