BM reality LV,s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47338741
DIČ: 2023825188
IČ DPH: SK2023825188
Ľ.Ivana 676/2, Levice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ľ.Ivana 676/2, Levice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 2. 8. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/37996/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)alebo iným prevádzkovateľom živnosti(veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Mária Brnáková od 13. 10. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BM reality LV,s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 229 % na 3,3 tis. € a tržby jej ostali na 49,0 tis. €.

49,0 tis. €
Tržby
3,3 tis. €
Zisk
30,8 tis. €
Aktíva
12,2 tis. €
Vlastné imanie
60 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,5 tis., 2022 2,0 tis., 2023 1,7 tis., 2024 1,0 tis., 2025 3,3 tis.20215,5 tis.20222,0 tis.20231,7 tis.20241,0 tis.20253,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 58,8 tis., 2022 42,5 tis., 2023 41,8 tis., 2024 49,1 tis., 2025 49,0 tis.202158,8 tis.202242,5 tis.202341,8 tis.202449,1 tis.202549,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 49,0 tis. € 3,3 tis. €
2024 49,1 tis. € 1,0 tis. €
2023 41,8 tis. € 1,7 tis. €
2022 42,5 tis. € 2,0 tis. €
2021 58,8 tis. € 5,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie12,2 tis. €
  • Záväzky18,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BM reality LV,s.r.o. v konkurze?

BM reality LV,s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BM reality LV,s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BM reality LV,s.r.o. tržby 49,0 tis. €.

Je firma BM reality LV,s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BM reality LV,s.r.o. dosiahla zisk 3,3 tis. €.

Je BM reality LV,s.r.o. platiteľom DPH?

BM reality LV,s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BM reality LV,s.r.o. sídli?

BM reality LV,s.r.o. má sídlo na adrese Ľ.Ivana 676/2, Levice, 934 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026