ZAZZA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47336871
DIČ: 2023824770
IČ DPH: SK2023824770
Petöfiho 4, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Petöfiho 4, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.91
Dátum vzniku: 31. 7. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 8. 7. 2014
Spisová značka: Sro/28409/P
Predmet podnikania (výber): Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Martin Kundrát od 29. 2. 2016
    konateľspoločník
  • Mgr. Silvia Mačejová od 15. 6. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ZAZZA, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 35 % na 58,5 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 800,8 tis. €.

800,8 tis. €
Tržby
58,5 tis. €
Zisk
803,2 tis. €
Celkové výnosy
260,1 tis. €
Aktíva
200,7 tis. €
Vlastné imanie
23 %
Celková zadlženosť
17,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 381, 2022 2,1 tis., 2023 51,8 tis., 2024 90,5 tis., 2025 58,5 tis.202138120222,1 tis.202351,8 tis.202490,5 tis.202558,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 181,0 tis., 2022 386,6 tis., 2023 652,8 tis., 2024 873,6 tis., 2025 800,8 tis.2021181,0 tis.2022386,6 tis.2023652,8 tis.2024873,6 tis.2025800,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 800,8 tis. € 58,5 tis. €
2024 873,6 tis. € 90,5 tis. €
2023 652,8 tis. € 51,8 tis. €
2022 386,6 tis. € 2,1 tis. €
2021 181,0 tis. € 381 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok23,1 tis. €
  • Zásoby85,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky14,6 tis. €
  • Finančné účty137,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov136,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie58,5 tis. €
  • Rezervy881 €
  • Dlhodobé záväzky445 €
  • Krátkodobé záväzky47,3 tis. €
  • Bankové úvery10,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ZAZZA, s.r.o. v konkurze?

ZAZZA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ZAZZA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ZAZZA, s.r.o. tržby 800,8 tis. €.

Je firma ZAZZA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ZAZZA, s.r.o. dosiahla zisk 58,5 tis. €.

Je ZAZZA, s.r.o. platiteľom DPH?

ZAZZA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ZAZZA, s.r.o. sídli?

ZAZZA, s.r.o. má sídlo na adrese Petöfiho 4, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026