POWER BATTERY, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47335009
DIČ: 2023814716
IČ DPH: SK2023814716
Majerská cesta 36, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Majerská cesta 36, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zber, spracúvanie a likvidácia odpadov; úprava odpadov na druhotné suroviny 38.12
Dátum vzniku: 23. 7. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 7. 2014
Spisová značka: Sro/24551/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Igor Krajčí od 19. 5. 2022
    konateľspoločník
  • Peter Spodniak od 24. 2. 2015
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť POWER BATTERY, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 707 % na 279,3 tis. € a tržby jej klesli o 34 % na 4,7 mil. €.

4,7 mil. €
Tržby
279,3 tis. €
Zisk
4,7 mil. €
Celkové výnosy
1,6 mil. €
Aktíva
284,9 tis. €
Vlastné imanie
82 %
Celková zadlženosť
18,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 270,3 tis., 2022 203,8 tis., 2023 42,2 tis., 2024 34,6 tis., 2025 279,3 tis.2021270,3 tis.2022203,8 tis.202342,2 tis.202434,6 tis.2025279,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,0 mil., 2022 3,5 mil., 2023 3,5 mil., 2024 7,1 mil., 2025 4,7 mil.20213,0 mil.20223,5 mil.20233,5 mil.20247,1 mil.20254,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,7 mil. € 279,3 tis. €
2024 7,1 mil. € 34,6 tis. €
2023 3,5 mil. € 42,2 tis. €
2022 3,5 mil. € 203,8 tis. €
2021 3,0 mil. € 270,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok692,5 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok818 €
  • Zásoby41,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky483,5 tis. €
  • Finančné účty347,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie10,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku600 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie279,3 tis. €
  • Rezervy5,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky75,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky955,5 tis. €
  • Bankové úvery255,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma POWER BATTERY, s.r.o. v konkurze?

POWER BATTERY, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma POWER BATTERY, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala POWER BATTERY, s.r.o. tržby 4,7 mil. €.

Je firma POWER BATTERY, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 POWER BATTERY, s.r.o. dosiahla zisk 279,3 tis. €.

Je POWER BATTERY, s.r.o. platiteľom DPH?

POWER BATTERY, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma POWER BATTERY, s.r.o. sídli?

POWER BATTERY, s.r.o. má sídlo na adrese Majerská cesta 36, Banská Bystrica, 974 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026