BALLAYOVÁ, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47329858
DIČ: 2023815343
IČ DPH: SK2023815343
Bytčická 89, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bytčická 89, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 23. 7. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2020
Spisová značka: Sro/59609/L
Predmet podnikania (výber): vedenie účtovníctva; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Ballay od 4. 7. 2019
    konateľ
  • Ing. Ľubomíra Ballayová od 2. 6. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BALLAYOVÁ, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 12 % na 49,7 tis. € a tržby jej narástli o 12 % na 213,5 tis. €.

213,5 tis. €
Tržby
49,7 tis. €
Zisk
213,8 tis. €
Celkové výnosy
239,0 tis. €
Aktíva
216,1 tis. €
Vlastné imanie
10 %
Celková zadlženosť
88,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 28,5 tis., 2022 35,3 tis., 2023 40,0 tis., 2024 44,3 tis., 2025 49,7 tis.202128,5 tis.202235,3 tis.202340,0 tis.202444,3 tis.202549,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 117,1 tis., 2022 148,7 tis., 2023 162,2 tis., 2024 189,9 tis., 2025 213,5 tis.2021117,1 tis.2022148,7 tis.2023162,2 tis.2024189,9 tis.2025213,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 213,5 tis. € 49,7 tis. €
2024 189,9 tis. € 44,3 tis. €
2023 162,2 tis. € 40,0 tis. €
2022 148,7 tis. € 35,3 tis. €
2021 117,1 tis. € 28,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok13,3 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok80,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky47,9 tis. €
  • Finančné účty97,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov161,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie49,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky16,5 tis. €
  • Bankové úvery6,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BALLAYOVÁ, s. r. o. v konkurze?

BALLAYOVÁ, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BALLAYOVÁ, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BALLAYOVÁ, s. r. o. tržby 213,5 tis. €.

Je firma BALLAYOVÁ, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BALLAYOVÁ, s. r. o. dosiahla zisk 49,7 tis. €.

Je BALLAYOVÁ, s. r. o. platiteľom DPH?

BALLAYOVÁ, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BALLAYOVÁ, s. r. o. sídli?

BALLAYOVÁ, s. r. o. má sídlo na adrese Bytčická 89, Žilina, 010 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026