STAVHOS s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47325763
DIČ: 2023821437
Orovnica 37, Orovnica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Orovnica 37, Orovnica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.99
Dátum vzniku: 18. 7. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/24528/S
Predmet podnikania (výber): murárstvo; prípravné práce k realizácii stavby; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jana Forgáčová od 18. 7. 2013
    konateľspoločník
  • Karol Forgáč od 18. 7. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STAVHOS s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 340 % na 7,9 tis. € a tržby jej narástli o 57 % na 48,5 tis. €.

48,5 tis. €
Tržby
7,9 tis. €
Zisk
29,2 tis. €
Aktíva
27,9 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,4 tis., 2022 503, 2023 367, 2024 1,8 tis., 2025 7,9 tis.20215,4 tis.2022503202336720241,8 tis.20257,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 33,8 tis., 2022 21,9 tis., 2023 32,3 tis., 2024 30,9 tis., 2025 48,5 tis.202133,8 tis.202221,9 tis.202332,3 tis.202430,9 tis.202548,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 48,5 tis. € 7,9 tis. €
2024 30,9 tis. € 1,8 tis. €
2023 32,3 tis. € 367 €
2022 21,9 tis. € 503 €
2021 33,8 tis. € 5,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie27,9 tis. €
  • Záväzky1,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STAVHOS s.r.o. v konkurze?

STAVHOS s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STAVHOS s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STAVHOS s.r.o. tržby 48,5 tis. €.

Je firma STAVHOS s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STAVHOS s.r.o. dosiahla zisk 7,9 tis. €.

Kde firma STAVHOS s.r.o. sídli?

STAVHOS s.r.o. má sídlo na adrese Orovnica 37, Orovnica, 966 52.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026