Danomont s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47321261
DIČ: 2023810294
IČ DPH: SK2023810294
Trnavská 933/40B, Sereď

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Trnavská 933/40B, Sereď Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Oprava a inštalácia strojov a prístrojov 33.20
Dátum vzniku: 12. 7. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 21. 7. 2014
Spisová značka: Sro/32082/T
Predmet podnikania (výber): Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení plynových; Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Daniel Kaštíl od 12. 7. 2013
    konateľspoločník
  • Milan Labský od 18. 12. 2024
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Danomont s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 16 % na 2,9 tis. € a tržby jej narástli o 22 % na 64,1 tis. €.

64,1 tis. €
Tržby
2,9 tis. €
Zisk
147,1 tis. €
Aktíva
50,7 tis. €
Vlastné imanie
66 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 35,6 tis., 2022 59,6 tis., 2023 1,1 tis., 2024 2,5 tis., 2025 2,9 tis.202135,6 tis.202259,6 tis.20231,1 tis.20242,5 tis.20252,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 523,7 tis., 2022 884,4 tis., 2023 292,3 tis., 2024 52,4 tis., 2025 64,1 tis.2021523,7 tis.2022884,4 tis.2023292,3 tis.202452,4 tis.202564,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 64,1 tis. € 2,9 tis. €
2024 52,4 tis. € 2,5 tis. €
2023 292,3 tis. € 1,1 tis. €
2022 884,4 tis. € 59,6 tis. €
2021 523,7 tis. € 35,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie50,7 tis. €
  • Záväzky96,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Danomont s.r.o. v konkurze?

Danomont s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Danomont s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Danomont s.r.o. tržby 64,1 tis. €.

Je firma Danomont s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Danomont s.r.o. dosiahla zisk 2,9 tis. €.

Je Danomont s.r.o. platiteľom DPH?

Danomont s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Danomont s.r.o. sídli?

Danomont s.r.o. má sídlo na adrese Trnavská 933/40B, Sereď, 926 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026