JK Manpower, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47319216
DIČ: 2023821844
IČ DPH: SK2023821844
Hodžova 8, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hodžova 8, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Sprostredkovanie práce 78.30
Dátum vzniku: 25. 7. 2013
Základné imanie: 5,8 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 13. 12. 2023
Spisová značka: Sro/59641/L
Predmet podnikania (výber): Odborné poradenské služby pre uchádzačov a záujemcov o zamestnanie; Sprostredkovanie zamestnania za úhradu; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti veľkoobchod …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Mgr. Jozef Kulich od 25. 7. 2013
    konateľ
  • Hilberman Capital, s.r.o. od 25. 2. 2023
    spoločník
  • JK Management, s.r.o. od 29. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JK Manpower, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 14 % na 4,2 tis. € a tržby jej klesli o 15 % na 5,3 tis. €.

5,3 tis. €
Tržby
4,2 tis. €
Zisk
156,9 tis. €
Aktíva
16,4 tis. €
Vlastné imanie
90 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,4 tis., 2022 −16,0 tis., 2023 4,9 tis., 2024 4,9 tis., 2025 4,2 tis.20214,4 tis.2022−16,0 tis.20234,9 tis.20244,9 tis.20254,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 31,1 tis., 2022 35,2 tis., 2023 5,6 tis., 2024 6,2 tis., 2025 5,3 tis.202131,1 tis.202235,2 tis.20235,6 tis.20246,2 tis.20255,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,3 tis. € 4,2 tis. €
2024 6,2 tis. € 4,9 tis. €
2023 5,6 tis. € 4,9 tis. €
2022 35,2 tis. € -16,0 tis. €
2021 31,1 tis. € 4,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie16,4 tis. €
  • Záväzky140,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JK Manpower, s.r.o. v konkurze?

JK Manpower, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JK Manpower, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JK Manpower, s.r.o. tržby 5,3 tis. €.

Je firma JK Manpower, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JK Manpower, s.r.o. dosiahla zisk 4,2 tis. €.

Je JK Manpower, s.r.o. platiteľom DPH?

JK Manpower, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JK Manpower, s.r.o. sídli?

JK Manpower, s.r.o. má sídlo na adrese Hodžova 8, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026