DEPA Group s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47315857
DIČ: 2023811009
Nobelovo námestie 10, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nobelovo námestie 10, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 11. 7. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/90409/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Pajtinka, MBA od 11. 7. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DEPA Group s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 24 % na 1,6 tis. € a tržby jej klesli o 19 % na 5,4 tis. €.

5,4 tis. €
Tržby
1,6 tis. €
Zisk
19,0 tis. €
Aktíva
15,9 tis. €
Vlastné imanie
16 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,7 tis., 2022 2,4 tis., 2023 2,3 tis., 2024 2,0 tis., 2025 1,6 tis.20211,7 tis.20222,4 tis.20232,3 tis.20242,0 tis.20251,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 6,3 tis., 2022 6,4 tis., 2023 6,4 tis., 2024 6,6 tis., 2025 5,4 tis.20216,3 tis.20226,4 tis.20236,4 tis.20246,6 tis.20255,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,4 tis. € 1,6 tis. €
2024 6,6 tis. € 2,0 tis. €
2023 6,4 tis. € 2,3 tis. €
2022 6,4 tis. € 2,4 tis. €
2021 6,3 tis. € 1,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie15,9 tis. €
  • Záväzky3,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DEPA Group s. r. o. v konkurze?

DEPA Group s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DEPA Group s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DEPA Group s. r. o. tržby 5,4 tis. €.

Je firma DEPA Group s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DEPA Group s. r. o. dosiahla zisk 1,6 tis. €.

Kde firma DEPA Group s. r. o. sídli?

DEPA Group s. r. o. má sídlo na adrese Nobelovo námestie 10, Bratislava, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026