MOBA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47315369
DIČ: 2023814694
IČ DPH: SK2023814694
Družstevná 385, Šaľa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Družstevná 385, Šaľa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 9. 7. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 10. 2013
Spisová značka: Sro/32049/T
Predmet podnikania (výber): pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Lýdia Sárköziová od 24. 1. 2025
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2023

Spoločnosť MOBA, s.r.o. v roku 2023 sa prepadla zo zisku do straty 793 € a tržby jej klesli o 68 % na 43,7 tis. €.

43,7 tis. €
Tržby
793 €
Strata
148,8 tis. €
Aktíva
10,0 tis. €
Vlastné imanie
93 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2018 −16,4 tis., 2019 −15,0 tis., 2021 −40,1 tis., 2022 4,0 tis., 2023 −7932018−16,4 tis.2019−15,0 tis.2021−40,1 tis.20224,0 tis.2023−793
Tržby (€)
Tržby (€): 2018 71,7 tis., 2019 39,6 tis., 2021 56,1 tis., 2022 135,3 tis., 2023 43,7 tis.201871,7 tis.201939,6 tis.202156,1 tis.2022135,3 tis.202343,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2023 43,7 tis. € -793 €
2022 135,3 tis. € 4,0 tis. €
2021 56,1 tis. € -40,1 tis. €
2019 39,6 tis. € -15,0 tis. €
2018 71,7 tis. € -16,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2023

Pasíva

  • Vlastné imanie10,0 tis. €
  • Záväzky138,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MOBA, s.r.o. v konkurze?

MOBA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MOBA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 mala MOBA, s.r.o. tržby 43,7 tis. €.

Je firma MOBA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 MOBA, s.r.o. vykázala stratu 793 €.

Je MOBA, s.r.o. platiteľom DPH?

MOBA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MOBA, s.r.o. sídli?

MOBA, s.r.o. má sídlo na adrese Družstevná 385, Šaľa, 927 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026