Medosan s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47314206
DIČ: 2023821492
Boženy Němcovej 1240/7, Revúca

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Boženy Němcovej 1240/7, Revúca Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.21
Dátum vzniku: 31. 7. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/24610/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Ivan Mrázik od 31. 7. 2013
    konateľspoločník
  • MUDr. Iveta Mráziková od 31. 7. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Medosan s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 44 % na 7,1 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 229,3 tis. €.

229,3 tis. €
Tržby
7,1 tis. €
Zisk
231,0 tis. €
Celkové výnosy
150,7 tis. €
Aktíva
102,4 tis. €
Vlastné imanie
32 %
Celková zadlženosť
68,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 40,0 tis., 2022 41,7 tis., 2023 16,4 tis., 2024 12,8 tis., 2025 7,1 tis.202140,0 tis.202241,7 tis.202316,4 tis.202412,8 tis.20257,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 176,9 tis., 2022 204,0 tis., 2023 208,8 tis., 2024 219,1 tis., 2025 229,3 tis.2021176,9 tis.2022204,0 tis.2023208,8 tis.2024219,1 tis.2025229,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 229,3 tis. € 7,1 tis. €
2024 219,1 tis. € 12,8 tis. €
2023 208,8 tis. € 16,4 tis. €
2022 204,0 tis. € 41,7 tis. €
2021 176,9 tis. € 40,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok100,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky19,3 tis. €
  • Finančné účty30,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov89,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie7,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky38,0 tis. €
  • Bankové úvery7,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Medosan s.r.o. v konkurze?

Medosan s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Medosan s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Medosan s.r.o. tržby 229,3 tis. €.

Je firma Medosan s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Medosan s.r.o. dosiahla zisk 7,1 tis. €.

Kde firma Medosan s.r.o. sídli?

Medosan s.r.o. má sídlo na adrese Boženy Němcovej 1240/7, Revúca, 050 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026