O2 Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47259116
DIČ: 2121743437
IČ DPH: SK2121743437
Einsteinova 24, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Einsteinova 24, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Telekomunikácie 61.10
Dátum vzniku: 13. 11. 2023
Základné imanie: 51,6 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2022
Spisová značka: Sro/160894/B
Predmet podnikania (výber): zriaďovanie a prevádzkovanie verejných elektronických komunikačných sietí; poskytovanie verejnej mobilnej telefónnej služby a verejných dátových a multimediálnych služieb prostredníctvom verej…; poskytovanie elektronických komunikačných sietí …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť O2 Slovakia, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 1 % na 29,4 mil. € a tržby jej narástli o 4 % na 364,6 mil. €.

364,6 mil. €
Tržby
29,4 mil. €
Zisk
437,7 mil. €
Aktíva
131,3 mil. €
Vlastné imanie
70 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 33,2 mil., 2023 26,9 mil., 2024 29,1 mil., 2025 29,4 mil.202233,2 mil.202326,9 mil.202429,1 mil.202529,4 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 315,6 mil., 2023 339,3 mil., 2024 349,6 mil., 2025 364,6 mil.2022315,6 mil.2023339,3 mil.2024349,6 mil.2025364,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 364,6 mil. € 29,4 mil. €
2024 349,6 mil. € 29,1 mil. €
2023 339,3 mil. € 26,9 mil. €
2022 315,6 mil. € 33,2 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie131,3 mil. €
  • Záväzky306,4 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma O2 Slovakia, s.r.o. v konkurze?

O2 Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma O2 Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala O2 Slovakia, s.r.o. tržby 364,6 mil. €.

Je firma O2 Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 O2 Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 29,4 mil. €.

Je O2 Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

O2 Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma O2 Slovakia, s.r.o. sídli?

O2 Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Einsteinova 24, Bratislava - mestská časť Petržalka.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026