MUDr. Stanislav Kmeť, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47258675
DIČ: 2120129979
B. Nemcovej 406, Zemianske Kostoľany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: B. Nemcovej 406, Zemianske Kostoľany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.23
Dátum vzniku: 12. 9. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/32041/R
Predmet podnikania: prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia špecializovanej zubno-lekárskej ambulantnej starostlivosti - ambulancia zubn…

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MDDr. Anna Kmeťová od 12. 9. 2015
    konateľ
  • MUDr. Stanislav Kmeť od 12. 9. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť MUDr. Stanislav Kmeť, s.r.o. v roku 2024 dosiahla zisk 3,7 tis. € a tržby dosiahli 79,7 tis. €.

79,7 tis. €
Tržby
3,7 tis. €
Zisk
55,1 tis. €
Aktíva
41,1 tis. €
Vlastné imanie
25 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2019 −12,9 tis., 2020 −10,5 tis., 2021 4,3 tis., 2022 13,6 tis., 2024 3,7 tis.2019−12,9 tis.2020−10,5 tis.20214,3 tis.202213,6 tis.20243,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2019 65,2 tis., 2020 58,4 tis., 2021 79,3 tis., 2022 81,6 tis., 2024 79,7 tis.201965,2 tis.202058,4 tis.202179,3 tis.202281,6 tis.202479,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 79,7 tis. € 3,7 tis. €
2022 81,6 tis. € 13,6 tis. €
2021 79,3 tis. € 4,3 tis. €
2020 58,4 tis. € -10,5 tis. €
2019 65,2 tis. € -12,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie41,1 tis. €
  • Záväzky14,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MUDr. Stanislav Kmeť, s.r.o. v konkurze?

MUDr. Stanislav Kmeť, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MUDr. Stanislav Kmeť, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala MUDr. Stanislav Kmeť, s.r.o. tržby 79,7 tis. €.

Je firma MUDr. Stanislav Kmeť, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 MUDr. Stanislav Kmeť, s.r.o. dosiahla zisk 3,7 tis. €.

Kde firma MUDr. Stanislav Kmeť, s.r.o. sídli?

MUDr. Stanislav Kmeť, s.r.o. má sídlo na adrese B. Nemcovej 406, Zemianske Kostoľany, 972 43.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026