DENTI-GOL, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47256249
DIČ: 2024170016
Jókaiho 1, Lučenec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jókaiho 1, Lučenec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.23
Dátum vzniku: 19. 12. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/27545/S
Predmet podnikania (výber): Prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia, ambulancie špecializovanej v špecializačnom odbore stomatológia; Poradenská činnosť v oblasti zdravého životného štýlu a zdravej výživy; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Jana Golianová od 19. 12. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DENTI-GOL, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 3,8 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 92,8 tis. €.

92,8 tis. €
Tržby
3,8 tis. €
Strata
75,4 tis. €
Aktíva
35,9 tis. €
Vlastné imanie
52 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −3,9 tis., 2022 2,2 tis., 2023 11,7 tis., 2024 1,9 tis., 2025 −3,8 tis.2021−3,9 tis.20222,2 tis.202311,7 tis.20241,9 tis.2025−3,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 69,0 tis., 2022 75,6 tis., 2023 88,1 tis., 2024 86,6 tis., 2025 92,8 tis.202169,0 tis.202275,6 tis.202388,1 tis.202486,6 tis.202592,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 92,8 tis. € -3,8 tis. €
2024 86,6 tis. € 1,9 tis. €
2023 88,1 tis. € 11,7 tis. €
2022 75,6 tis. € 2,2 tis. €
2021 69,0 tis. € -3,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie35,9 tis. €
  • Záväzky39,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DENTI-GOL, s.r.o. v konkurze?

DENTI-GOL, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DENTI-GOL, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DENTI-GOL, s.r.o. tržby 92,8 tis. €.

Je firma DENTI-GOL, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DENTI-GOL, s.r.o. vykázala stratu 3,8 tis. €.

Kde firma DENTI-GOL, s.r.o. sídli?

DENTI-GOL, s.r.o. má sídlo na adrese Jókaiho 1, Lučenec, 984 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026